Happy, nieco ponad roczny labrador do adopcji – nieaktualne

Happy, labrador do adopcji

Adopcja wstrzymana. Jak to młody pies, potrzebuje dużo ruchu i zabawy.

W listopadzie pies skończył rok, jest zmieszany z wyżłem stąd jego lekko białe łapy, jest bardzo mądry, ale też energiczny. Lubi ludzi i dzieci. Stróżuje i pilnuje domu przed obcymi. Jeździliśmy z nim też do psiej behawiorystki w celu ujarzmienia jego energii, bo nie reagował na imię, ciężko było na spacerach z nim. Instynkt psa myśliwskiego wygrywał… ona zaleciła nam kastracje.

Z uwagi na to potrzebuje długich spacerów, najlepiej jakby trafił do domu z ogrodem i do kogoś kto poświęci mu czas.

Happy, labrador do adopcji Happy, labrador do adopcji

3 thoughts on “Happy, nieco ponad roczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Nie zgadzam sie z tym ze dom z ogrodem jest jedynym i najlepszym rozwiazaniem dla energicznych psiakow.
    Mieszkam w bloku w centrum miasta. Mamy 1.5 rocznego labradora i ma idealna wage. Grunt zeby wlasciciele mieli rozum i brali za psiaka odpowiedzialnosc. Decudujac sie na te rase wiedzielismy ze wazne jest trzymanie diety i odpowiednie dawki ruchu.
    Znam psy ktore mieszkaja w wielkich ogrodach a wlasciciele borykają sie z otyloscia. Bo albo przekarmione albo zalozenie ze „przeciez ma tyle ogrodu do biegania”.

  2. Zgadzam się z Panią Edytą, w mojej okolicy domków jednorodzinnych, tylko ja i sąsiad spacerujemy psy 3 razy dziennie. Inne psy oglądają pobliski las tylko przez ogrodzenie. Często psiaki mieszkające w blokach mają więcej ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *