Babuleńka głucha, niewidoma, bardzo chuda już w domu tymczasowym (+film) – nieaktualne

Labradorka Hania

Za tęczowym mostem. Niewiele życia jej zostało i tak mało potrzebuje, tylko serca i opieki.

Hania bo tak ją nazwaliśmy na razie według weterynarza ma około 13 lat. Jest na pewno głucha i niewidoma (jedno oko wydaje się być do amputacji). Jest bardzo chuda, prawdopodobnie z powodu niedożywienia. Jest troszkę bojaźliwa, trzeba z nią obchodzić się bardzo delikatnie. Na razie nie stwierdzono nawet odrobiny agresji. Jutro będzie u weterynarza, gdzie będą wykonane wszystkie niezbędne badania.

Bardzo dziękujemy Katarzynie Gortal za wyciągnięcie Hani ze schroniska i transport oraz Pani Ani z Chorowic za przyjęcie jej na dom tymczasowy.

Wielkie podziękowanie należy się właścicielowi schroniska w Chełmku, gdzie sunia miała bardzo dobrą opiekę. Na wyprawkę została zachipowana, zaszczepiona, odrobaczona, otrzymała na długi czas żel na stawy, środki przeciwbólowe i przeciwzapalne, karmę i legowisko. Aby takich schronisk było jak najwięcej.

DOKONAJ WPŁATY.
PODARUJ LABRADOROWI SZANSĘ NA GODNĄ STAROŚĆ!

Bezpośrednio na konto fundacji:
FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
PayPal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
PKO BP 39 1440 1185 0000 0000 172 95136
z dopiskiem Hania

Wydarzenie na Faceboku.

Poprzedni wpis: Babuleńka głucha, niewidoma w schronisku. POTRZEBUJE PILNIE DOMU

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt:
☎ 608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna),
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Hania Labradorka Hania Labradorka Hania

8 thoughts on “Babuleńka głucha, niewidoma, bardzo chuda już w domu tymczasowym (+film) – nieaktualne”

  1. Każdy pies bez względu na wiek a może w szczególności właśnie potrzebuje dużo miłości i ciepła. Paniom gratuluję błyskawicznej reakcji i wielkiego serca okazanego suni:) Napewno teraz Hania zazna dużo ciepła i miłości i kto wie może będzie z nami kilka dobrych lat bo przecież miłość czyni cuda:) Mam nadzieję że teraz tylko ciepelko będzie grzalo Twoją niezwykle chuda dupke i będziesz miała dużo glaskow od ludzi którzy nie zawsze sa tacy źli. ZDROWIA MALEŃKA. Trzymamy kciukixx

    1. Miła Pani schronisko przejęło błąkającą się sunię 25 stycznia w kiedy była jeszcze w gorszym stanie. To nie jest wina schroniska. Warunki miała wspaniałe i tylko pozazdrościć mogą inne schroniska, pełna opieka lekarska i nawet była podgrzewana podłoga.

  2. Życzę sunieczce powodzenia i gratulacje dla schroniska jeżeli umieściło sunię w miejscu z podrzewaną podłogą. Domkowi tymczasowemu gratuluje najlepszego wyboru z możliwych ?

  3. Trzymam kciuki za Hanię, staruszki psiunki są przekochane, wiem z własnego doświadczenia, że jeśli tylko zdrowie pozwoli to Hania wkrótce będzie psem pełnym radości, tylko tego ciepła i miłości brakowało. Kłaniam się nisko wszystkim którzy pomogli jej i podarowali to co dla tego wystraszonego staruszka najważniejsze; dom, bezpieczne schronienie.

  4. Dziękujemy organizacji labradory. org, że pomogła temu wspaniałemu psiakowi znaleźć kochający dom na jesień życia. Z wszystkich organizacji tylko ta pomogła psu z naszego schroniska, inne tylko badają czy sprawa jest „medialna”, a ponieważ staramy się dbać o nasze zwierzęta, to nie ma z czego zrobić afery, więc po jednym telefonie lub wizycie- o sprawie zapominają. Trzymamy kciuki za Hanię. Panie Ryszardzie jeszcze raz dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *