Gufi, urwis, któremu smutno się żyje w schronisku

gufi1

Zapewne kiedy był małą, kochaną kuleczką, wszyscy o niego dbali i chuchali, a później został odstawiony na boczny tor niczym starszy model.

Gufi to kolejny nasz podopieczny, który jak wiele psów w typie rasy stracił dom. Kiedy mija moda, mija również ich czas na wspaniałe życie z niegdyś kochającą rodziną.

Gufi jest pięknym, masywnym psem w typie labradora. Jest jeszcze młodziutkim, około 3 letnim psiakiem. Jak na labka przystało Gufi ma niespożyte pokłady energii, jest bardzo żywiołowy i mało delikatny. Najchętniej ciągle by się bawił i szalał na długich spacerach. Gufi kocha każdego człowieka, jest bardzo przyjacielski i towarzyski. Zapewne kiedyś był psiakiem typowo domowym, jest obeznany z podstawowymi komendami. Nie znamy jego stosunku do innych zwierząt. Szukamy dla Gufiego aktywnego domu, który jest obeznany z żywym temperamentem labradora. Gufi pozostawiony sam ma tendencję do niszczenia w mieszkaniu, dlatego szukamy mu domu, który poradzi sobie z tym problemem. Szukamy kochającej rodziny, która poświęci psu czas na naukę i zabawę. To przyjacielski i bardzo ufny zwierzak, który będzie cudownym kompanem całej rodziny.

Gufi przebywa pod opieką OTOZ Animals Schronisko w Tczewie.
Numer ewidencyjny w schronisku 79/16
Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.
Warunkiem adopcji jest kastracja psa.

Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: 58 531 96 56

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Malinowska, 83-110 Tczew
schroniskotczew.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

gufi3 gufi5 gufi6gufi4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *