Gucio, półtoraroczny labrador do adopcji – nieaktualne

Gucio, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przyszli właściciele powinni lubić sport i długie spacery, żeby Gucio miał sposobność spożytkowania swojej energii.

Gucio to młody, ok półtoraroczny, dorodny labrador, bo jak na przedstawiciela tej rasy jest naprawdę duży. Trafił do naszego schroniska na początku marca tego roku. Spacer z nim to nie jest bułka z masłem, bo Gucio ma mnóstwo siły i prze do przodu aż miło. Uwielbia się bawić piłkami, w boksie roznosi go energia. Na widok smyczy i na myśl o spacerze skacze jak młody kangur. Dlatego będziemy szukali mu przyszłych właścicieli lubiących sport i długie spacery, żeby Gucio miał sposobność spożytkowania swojej energii.
Gucio przebywa w sektorze C.
Nie znamy jego stosunku do kotów.
ur. ok. 2018
wielkość: duża
kastracja: nie (wymagana)
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ewa 518 265 212
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Gucio, labrador do adopcji Gucio, labrador do adopcji Gucio, labrador do adopcji Gucio, labrador do adopcji Gucio, labrador do adopcji Gucio, labrador do adopcji

5 thoughts on “Gucio, półtoraroczny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *