Sonia – posągowa brunetka – wyadoptowana

Sonia bardzo grzeczna sunia

Sonia ma 4 lata, całe swoje życie była psem domowym, pociechą swoich właścicieli i radością ich dzieci. Grzeczna, spokojna, łagodna i kochająca, jak na laba przystało, komendy „daj łapę”, „siad”, „połóż się”, „wyjdź”, „czekaj” wykonuje perfekcyjnie i daje nam do zrozumienia, iż jest nam bardzo wdzięczna, że mogła to dla nas zrobić.

Życiowe zawirowania i kręte ścieżki losu sprawiły, że właściciele muszą Sonię oddać do Nowego Domu i pragną, by dziewczynka znalazła najlepszych Nowych Ludzi. Obustronny, psio – ludzki żal, odczuwa przede wszystkim Sonia, której kochające, labkowe serduszko nie jest w stanie zrozumieć dlaczego tak się dzieje.

Sonia przebywa w domu tymczasowym, gdzie już udowodniła jak bardzo jest łagodna i przyjazna. Z sunią – rezydentką od razu nawiązała pozytywne kontakty. Między Sonią, a kotkiem – rezydentem również zapanował pakt o nieagresji. Micha jest oczywiście bardzo mile widziana (jak u każdego laba), ale jeżeli „odjedzie” w ludzkich rękach w trakcie jedzenia, Sonia cierpliwie czeka na powrót jedzonka. Suczka nie przepada za łazienką, kabina prysznicowa powoduje u niej opór o sile czołgu. Jak Prawdziwa Dama oczekuje pobytu w SPA, gdzie profesjonalna manikiurzystka zadba o jej pazurki, fryzjer i kosmetyczka o odżywczą maseczkę na matowe futerko, zaś dietetyk ustali odpowiednio zbilansowaną dietę, aby ułatwić zrzucenie kilku kilogramów.

Sonia potrzebuje kochających ją Ludzi, takich Na Całe Życie, spokojnej przystani, w której oprócz psiego legowiska znajdzie się dla niej miejsce na kanapie, miska pełna przysmaków oraz wielkie kochające Ludzkie Serce. Ta piękna brunetka dla Swoich Nowych Człowieków będzie Słońcem Domu, najcenniejszą ozdobą, na którą każdy spojrzy z radością, sympatią i uśmiechem. A Ona odwzajemni się tym samym!

tematy Soni:
adopcje.labradory.org – Sonia
forum – Sonia – grzeczna, młoda czarna sunia do adopcji

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna)
adopcje@labradory.org

Sonia kocha wszystkich

One thought on “Sonia – posągowa brunetka – wyadoptowana”

  1. Jest sliczna. Prawie jak blizniaczka naszej Fridy. Mam nadzieję, że uda jej się trafić do dobrego domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *