Znaleziony szczeniak goldenki – uaktualnienie

golden retriever

Sunia pod opieką Fundacji Warta Goldena.

Dostaliśmy dzisiaj informacje:

Znaleźliśmy dzisiaj suczkę w typie golden retrivera (jest jeszcze szczeniakiem i ciężko to jednoznacznie to stwierdzić), Prosimy o pomoc w znalezieniu jej domu,
Na chwilę obecną jesteśmy w stanie zapewnić jej dom tymczasowy jedynie na kilka dni. Suczka jest bardzo przyjacielsko nastawiona i nie opuszcza nas na krok. Widać po niej że już od dłuższego czasu nie ma domu, w załączniku zdjęcia.

kontakt:  Fundacji Warta Goldena.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Znaleziona w rejonie gminy Laskowa

 

golden retrievergolden retriever

10 thoughts on “Znaleziony szczeniak goldenki – uaktualnienie”

  1. Jestem żywo zainteresowana adopcją. Szukam przyjaciółki dla mojej 2 letniej berneńki. Bardzo proszę o informację jak wygląda proces adopcji.

  2. Mogę dać suni dom na stałe. Jestem naprawdę zainteresowana. Transport też mam własny. Proszę o kontakt.

  3. Ja mieszkam w Krakowie i moge w kazdej chwili pojechac po Sunie…tylko gdzie ONA jest ,czy w rejonie gdzie zostala znaleziona ?
    Adopcja na stale

  4. Jestem zainteresowana adopcją. Mam wieloletnie doswiadczenie z psami, mieszkam w domku jednorodzinnym , a całe lato spędzam na leśnej działce. Nie wyobrażam sobie ,że pies może mieć gdziekolwiek lepiej niż u mnie. Od zawsze ratuje psy i pomagam jak tylko mogę. Od kilku lat pokochałam goldeny, mam obecnie 6 letniego.Są cudowne i najikochańsze.

    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *