Głupota ludzka nie zna granic… – wyadoptowany

Labrador Labi

Labrador znalazł swoją przystań. Jak można wyjechać za granicę i zostawić psa samego?

Labradorek ma na imię Labi, ma około 4 lat. Właściciel wyjechał za granicę i zostawił psa w kojcu. Prosił kogoś o dokarmianie, ale wiadomo – komu się chce…

Pies chudnie, tęskni za ludźmi. W kojcu więcej kup niż psa. Poszukujemy pilnie domu tymczasowego, gdzie można byłoby psa zdiagnozować, odkarmić i wydać do adopcji, ewentualnie zostawić w DT na stałe, jeśli ten życzyłby sobie tego.

Pies aktualnie znajduje się w przechowaniu (kojec). Jego stan jest fatalny. Czekamy na nowe fotki. Jutro będzie wizyta u weterynarza. Właściciel przedstawił zrzeczenie się psa.

Na dom tymczasowy labrador będzie czekać w płatnym hoteliku. Potrzebna będzie wysokokaloryczna karma, wizyty u weterynarza. Wszystkich którym los Labiego nie jest obojętny prosimy o pomoc finansową.

KONTO DO WPŁAT
FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
paypal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
39144011850000000017295136
z dopiskiem: Labi

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna),
adopcje@labradory.org

Labrador Labi labi4 Labrador LabiLabrador Labi

 

10 thoughts on “Głupota ludzka nie zna granic… – wyadoptowany”

  1. Beznadzieja a własciel jeszcze b. bardziej Beznadzieja dziecko pewnie tez by zostawił prosząc O dokarmianie(a może oddał do szpitala teraz taka moda)

  2. Ten pies mógł być zagłodzony na śmierć. Powinno się publikować dane osobowe takich właścicieli. A teraz spłonęło to po nim… inni się zajmą psim problemem. I dlatego takim palantom zawsze wszystko uchodzi.

    1. Właściciel zrzekł się psa. Pies aktualnie jest w przechowalni. Jak Pan (Pani) sobie wyobraża ściągnięcie pieniędzy na utrzymanie psa od osoby która jest za granicą i zrzekła się opieki nad nim ?

      1. Zadałam pytanie. Bo naprawdę tego nie kumam! Zrzekł się – super. Przynajmniej psiak ma otwartą drogę do szczęścia! Ale to nie powinno wyłączać odpowiedzialności doprowadzenia psiaka do takiego stanu. Powinien ponieść koszty odkarmienia psa, jego leczenia i hotelowania przez ten okres. Bo zrzez mógł się PRZED wyjazdem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *