Gila, 7-letnia śliczna hebanowa labradorka szuka nowego domu – nieaktualne

Gila, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Jeśli ta ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami, może ten brylancik zamieszka właśnie z Tobą.

GILA to bardzo kochana i grzeczna dziewczynka. Jest pocieszna i zrównoważona. Sunia bardzo lgnie do każdego człowieka, który okaże jej zainteresowanie. Łaknie dotyku, uwielbia się przytulać, szybko się przywiązuje. W spojrzeniu i zachowaniu tego psa widać prosty komunikat – ona chce kochać i być kochaną. Jest wprost chodzącą łagodnością. Nie ma w niej cienia agresji. Dodatkowym atutem tej uroczej suni jest fakt, że jest grzeczna na spacerach i ładnie chodzi na smyczy. Jest spokojna, nie sprawia żadnych kłopotów. W domu tymczasowym wyraźnie odżyła, wspaniale dostosowuje się do nowych warunków, oddaje całe swoje serce osobie, którą ma przy sobie. Spokojnie zostaje sama w domu. Nie niszczy. Zachowuje czystość. Dogaduje się ze wszystkimi zwierzakami w tym z kotami. Lubi jazdę samochodem, ochoczo wskakuje sama do auta.

Szukamy dla Gily kochających opiekunów, którzy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny. Potrzebuje domu, gdzie znajdzie się dla niej dużo przestrzeni i miłości. Szukamy dla labki fajnego miejsca na kanapie, wyrozumiałych, chętnych do współpracy z psem opiekunów, którzy zapewnia tej uroczej czarnulce troskliwą opiekę i równoprawne miejsce jako członka rodziny. Świetnie odnajdzie się u boku spokojnych i empatycznych ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu – być. Marzymy, aby znalazła dom, który ją szczerze i bezwarunkowo pokocha. Jeśli ta hebanowa ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami, może ten brylancik zamieszka właśnie z Tobą. Gila ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia, jest zachipowana. Przebywa niedaleko Serocka, woj. mazowieckie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Gila, labradorka do adopcji Gila, labradorka do adopcji Gila, labradorka do adopcji Gila, labradorka do adopcji Gila, labradorka do adopcji Gila, labradorka do adopcjiGila, labradorka do adopcjiGila, labradorka do adopcjiGila, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Gila, 7-letnia śliczna hebanowa labradorka szuka nowego domu – nieaktualne”

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowana adopcją pieska i chciałabym uzyskać więcej szczegółów. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *