Georg – ok. 4 letni czekoladowy, mega radosny i zakochany w człowieku labrador czeka na nowy domek – nieaktualne

Georg, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Georg jest znakomitym pływakiem…

Georg (Dżordż) jest 4 letnim rosłym, mocno zbudowanym labradorem, typowym przedstawicielem swojej rasy, tylko może u tego czekolaba potroiła się wewnętrzna radość i uwielbienie dla człowieka.

Labek jest niezwykle radosnym psem, cieszy się całym sobą, jest tak bardzo spragniony człowieka, ze potrafi za nim wszędzie podążać. On po prostu kocha i zacałuje cały świat, a to domowników, a to sąsiadów, lub przypadkowo napotkanych ludzi. Mega radosny, pozytywnie nakręcony pies. Uwielbia być przytulany i miziany, chłopak wprost nie do zagłaskania.

W stosunku do psów również radosny i serdeczny, stosunku do kotów – nie znamy.

Z krótkich obserwacji opiekunów Georga w domu tymczasowym labek po solidnym spacerze zostaje sam w domu, nic nie niszczy i nie hałasuje.

Georg jest znakomitym pływakiem, umie chodzić na smyczy, pięknie jeździ w samochodzie.

Ten labradorowy miś przytulanka ma za sobą ciężki czas, tułaczka po okolicznych wsiach w południowej Polsce, ciasny kojec w schronie, brak ruchu, spora nadwaga, którą musi zrzucić, a masa mięśniowa musi dojść do formy.
Szukamy dla niego domu pełnego miłości dla zwierząt, który Georg wypełni swoją pozytywna energią i radością, najchętniej z ogródkiem, marzeniem byłaby jakaś możliwość do pływania dla niego w okolicy zamieszkania.

Georg jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, jest po badaniach weterynaryjnych i ma bardzo dobre wyniki.

Polecany do domu bez małych dzieci ze względu na gabaryty i ogromną żywiołowość w stosunku do małego człowieka.

Labek przebywa w naszym DT w Krakowie

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Georg, labrador do adopcjiGeorg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji Georg, labrador do adopcji

12 thoughts on “Georg – ok. 4 letni czekoladowy, mega radosny i zakochany w człowieku labrador czeka na nowy domek – nieaktualne”

  1. Jest przepiekny czy mozemy jego dołczyc do naszej rodzinki,mamy ogrod 100 m jest jezioro,ankiety wypełnione,czy była by mozliwosc w pomocy transportu na zach pom pozdrawiam.

  2. Kurczę…?żeby każdy piesek miał takie kolejki do adopcji….. smutne to jest bo chodzi o rasowego piesja????? założę się ze te osoby które go nie ,, dostaną,, nie wezmą psa ps. z Radys Z mordowni …..proszę to taka refleksja dla każdego z Was… miłość takiego psa tez jest ogromna a wdzięczność nie do opisania?

  3. Bardzo popieram adopcje psów starszych czy starych, chorych, mniej w typie rasy. Trzeba być jednak świadomym potrzeb takiego psa. Nasz Lord jest wspaniałym, mądrym, samodzielnym psem. Ma jaskrę, musi być pod kontrolą weterynarza okulisty a nie ma takich wielu, cały czas przyjmuje leki, miał operowane lewe oko teraz zagrożone jest prawe. Lordek wymaga więcej opieki , większych wydatków niż zdrowy pies . Nie każdy ma takie możliwości . Dlatego cieszy mnie każda adopcja takich superpsów
    jak Georg też.

  4. Witam szukamy Labradora W kolorze czekolada…lub heban.mamy obecnie miss mix Labradora suke Burze I dwie kocice.dom Z ogrodem I staw .dwoje chlopakow 8 i 11 wiec duzo energii do kochania I wolne lozka do spania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *