GASPER – najbardziej proludzki, szukający domowego ogniska labrador – nieaktualne

Gaper, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Chce być psem do kochania…

Gasper skończy w grudniu 2 lata. Jest przesympatycznym, pełnym chłopięcego wdzięku labradorkiem. Potrzebuje dużo aktywności fizycznej, lubi biegać za piłką, urządzać sobie gonitwy z innymi psami, tropić zapachy.

W domu, w którym obecnie przebywa opiekunowie nie poświęcają Gasperowi czasu, który on tak bardzo pragnie spędzać z człowiekiem. Dom Gaspera, to zarazem rodzinne przedsiębiorstwo, ludzie zajęci są pracą, a pies biega po podwórku i jeśli tylko otwarta jest brama, a często tak jest, to Gasper korzysta z okazji i udaje się na samodzielne zwiedzanie terenu.

Labkowi potrzebny dom, ale dom z człowiekiem, namacalnym, dla niego. On chce być z nim, obserwować go, być członkiem rodziny. Domaga się głasków, mizianek, rozmowy, zwracania na niego uwagi, chce być docenianym przyjacielem dla rodzinki. Gasper bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale nie zna regularnych spacerów, na których może się tropić różne zapachy, ślady zwierzęce. Zna podstawowe komendy – chodził do psiej szkółki.

Gasper jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia, jest wykastrowany i zachipowany. Zgadza się z innymi psami, stosunek do kotów nieznany, ale bardzo lubi domowe duże papugi a jest ich w domu aż 6.

Szukamy dla Gaspera domu, z obecnym w nim opiekunem, bez małych dzieci, bo Gasper jest rosłym labradorem i w zabawach trochę nieposkromiony.

Pies mieszka obecnie w woj, mazowieckim, niedaleko Plocka

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Gaper, labrador do adopcji Gaper, labrador do adopcji Gaper, labrador do adopcji

2 thoughts on “GASPER – najbardziej proludzki, szukający domowego ogniska labrador – nieaktualne”

  1. Dobry wieczór. Bedę zobowiązany jak Gasper zawita do mojego ogrodu i będziemy mogli chodzić na długie spacery. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *