Fuego to około roczny uśmiechnięty Miś – wyadoptowany

Labrador Fuego

Znalazł dom. Ma mnóstwo zalet , które były ukryte za schroniskowymi kratami.

W transporcie autem grzeczny, na spacerze ładnie idzie ignorując inne psiaki . Jak poczuje coś smakowitego zdarza się pociągnąć ale w końcu jedzenie to jedzenie.
Na jedzenie też potrafi poczekać o ile mu się o tym przypomni. Apetyt dopisuje , przy misce żadnej agresji nie zaobserwowałam , przy zabawkach też nie, nie broni zasobów.
Oprócz tego , że jak widzi smycz wariuje i koniecznie musi ją trzymać w pysku do momentu wyjścia na spacerze wystarczy puść albo zostaw , żeby przestał ją ciągnąć i grzecznie zaczął iść .
Uwielbia spacery i samo bieganie na ogródku czy zabawy to absolutnie za mało , zresztą jak w wypadku większości psiaków.
Kocha wodę i wszystkich ludzi . Woda w każdej postaci balia na podwórku albo miseczka z wodą w mieszkaniu, z której zawsze można albo się napisać albo rozchlapać dla ochłody.
Koty mu się nie podobają .
Widać , że ktoś nawet chciał z nim pracować ale zabrakło czasu i cierpliwości . Siad podaj łapę przypomniał sobie błyskawicznie .
Za człowiekiem lubi pójść wszędzie bo drzwi też umie otwierać , klamka żaden problem . Zostawiony sam w domu nie niszczy .
Najgorszy lęk to schody takie wysokie i strome bo parę schodków do domu to nie problem . Nie spodobała mu się waga u weterynarza duża i śliska przypomina schody. Pozostałe zabiegi pozwolił sobie wykonać bez specjalnego problemu
Na początku bał się wejść do pokoju bo dziwne drzwi i klepka ale po jednym dniu strach zniknął , klepka , dywan pokoje nic strasznego .

Spokojnie , cierpliwie i systematycznie trzeba z nim pracować i to przyniesie efekty.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
607492249 (Martyna), 608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador FuegoLabrador Fuego Labrador Fuego Labrador Fuego

9 thoughts on “Fuego to około roczny uśmiechnięty Miś – wyadoptowany”

  1. Dla czego ludzie pozbywaja sie labow? Bo sa czesto uparte bo czasem zdarzy sie ze cos zniszcza bo sie klacza? Oco chodzi? Te serdeczne oczy powinny wszystko wynagrodzic

    1. Jest wiele osób chętnych na psa. W tym osoby które na adopcje czekają dość długo. Proces adopcyjny zaczyna się od wypełnienia formularza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *