FRODO – 5 letni bardzo przyjazny labrador do adopcji – nieaktualne

Frodo, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Frodo kochającej rodziny.❤️

Frodo to ogromnie pozytywny, radosny i otwarty na cały otaczający go świat labrador. Jest bardzo przyjazny i kontaktowy. Ma przyjacielskie, wręcz serdeczne nastawienie do całego otoczenia. To bardzo pragnący obecności człowieka pies, mógłby mu towarzyszyć w jego codzienności, być blisko, czuć bezpieczeństwo i spokój. Labek uwielbia spacery, węszenie, kocha wodę. Na smyczy chodzi poprawnie, nie ciągnie. Zna podstawowe komendy i jest otwarty na dalszą naukę. Dobrze komunikuje się z psami i lubi się z nimi bawić, dominantów unika, z kotem nie mieszkał. Dogaduje się dobrze z dziećmi, ale z racji swoich dość pokaźnych gabarytów, w jego przyszłym domu zalecamy dzieci co najmniej w wieku szkolnym. Lubi jazdę samochodem a otwarty bagażnik auta, to zaproszenie dla Frodo do natychmiastowego zajęcia w nim miejsca.

Frodo to radosny, inteligentny pies, odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie spacery i wniesie w życie człowieka dużo radości. Szukamy dla Frodo kochającej rodziny, która będzie chciała go otoczyć opieką, dać mu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Szukamy opiekunów, dla których będzie pełnoprawnym jej członkiem rodziny i będzie im towarzyszył w codziennym życiu. To ciepły, kontaktowy, pogodny pies, który potrzebuje spokoju i miłości jak powietrza.

Frodo jest zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany, ma paszport i książeczkę zdrowia. Przebywa w okolicach Mszany Dolnej, woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji Frodo, labrador do adopcji

2 thoughts on “FRODO – 5 letni bardzo przyjazny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Jaki piękny, uśmiechnięty labiszon😘napewno znajdzie ukochana rodzinę, czego mu z całego serca życzymy razem z moją babcia Saba – labiszonka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *