Friday, 3-letni labrador do adopcji – nieaktualne


Wyadoptowany. Przystojny brunet czeka na nowy dom.

Wszystko go ciekawi i wszystko musi natychmiast zobaczyć. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Cieszy go możliwość bycia w centrum uwagi. Friday to radosny i wciąż gotowy do kolejnych wyzwań młodziak. Jest grzecznym psem. Zachowuje czystość. Nie niszczy. Nie kopie dołków. Spokojnie czeka na opiekuna. Chętnie uczestniczy w zabawach. Nie znamy jego stosunku do kotów. Ciągnie na smyczy więc nad tym na pewno trzeba pracować. Jest radosny i żywiołowy – NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi. Potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego.

Obecnie mieszka w domu z akitą, który go nie toleruje i wciąż dochodzi do niepotrzebnych spięć. Te doświadczenia powodują, że Friday nie lubi nachalnych psów, dlatego nie powinien trafić do domu z innym samcem. Suczki uwielbia i chętnie się z nimi zaprzyjaźnia.

Na pewno świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby trafił do ludzi, którzy chociaż w pierwszym okresie będą mogli przy nim być i pomogą mu łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Ten dzieciak powinien trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. To bardzo inteligentny pies, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Chłopak jest wykastrowany. Obecnie przebywa pod Częstochową.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Friday, labrador do adopcji Friday, labrador do adopcji Friday, labrador do adopcji Friday, labrador do adopcji Friday, labrador do adopcji Friday, labrador do adopcji

One thought on “Friday, 3-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *