Freya, trzyletnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Freya, labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Szukamy dla suni wspaniałej rodzinki.

Radosna, kontaktowa i towarzyska sunia. Bardzo energiczna i ,,wesołkowata”. Na spacerach nie stwarza większych problemów. W miarę poprawnie chodzi na smyczy. Jest młodziutką ciekawą świata suczką. Wszystko ją interesuje, więc jeżeli coś ją zaintryguje to na pewno będzie chciała to sprawdzić. Z jakiś powodów nie lubi małych psów i trzeba to uszanować. Inne zwierzęta toleruje bez problemu i chętnie uczestniczy w zabawach z nimi. Grzecznie zostaje w domu i spokojnie czeka na powrót opiekuna. Zachowuje czystość. Jest młodym, aktywnym psem więc nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że dwa krótkie spacery na pewno jej nie wystarczą.

FREYA kocha kontakt z człowiekiem i lubi jego bliskość, ale mężczyzn traktuje z dystansem i w pierwszej chwili boi się ich dotyku. Sunia potrzebuje stabilizacji i miłości tym bardziej, że kanapowe przytulanki nie są jej obce. Dla suni szukamy domu, w którym będzie kochana i traktowana jak PEŁNOPRAWNY członek rodziny. Chcemy, żeby trafiła do fajnych ludzi, którzy zapewnią jej odpowiednią opiekę i dużo czułości.
FREYA przebywa w woj. mazowieckim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Freya, labradorka do adopcji Freya, labradorka do adopcji Freya, labradorka do adopcji Freya, labradorka do adopcji Freya, labradorka do adopcji Freya, labradorka do adopcjiFreya, labradorka do adopcji

7 thoughts on “Freya, trzyletnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

    1. witam, prosimy zadzwonić do nas, jeśli jest juz wcześniej złożony formularz adopcyjny, chętnie go zaktualizujemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *