Fresco – wspaniały towarzysz dla osób aktywnych + film – wyadoptowany

Labrador Fresco

Znalazł dom. Kolejny cudowny labek, który miał nieszczęście trafić na nieodpowiedzialnych ludzi.

Fresco to wspaniały młodzieniec o charakterze w 100% labowym. Jest łagodny o przyjaznym usposobieniu bez oznak agresji. Oddany i zakochany w człowieku, bardzo spragniony jego obecności i uwagi. Jest inteligentny i bystry, szybko się uczy. Wszystkie te jego cech zostały jednak niedocenione przez poprzedniego właściciela i Fresco jest zaniedbany wychowawczo. Wymaga nauki zachowania czystości w domu ( zdarza mu się siknąć), chodzenia na smyczy, i podstawowych komend.

W DT bardzo dobrze dogaduje się z psami i suczkami małymi i dużymi. Do psów spotkanych na spacerach bardzo ciągnie i szczeka, ale bez agresji raczej z chęci zabawy. Na kota szczeka i goni go.

Systematycznie wyprowadzany na spacer zachowuje czystość. Nie pilnuje miski, można mu zabrać bez najmniejszych protestów. Cały czas jest blisko człowieka. Uwielbia przytulanie, głaskanie, obejmowanie. Skłonny do zabawy. Potrafi dobrze się skupić. Chętnie pracuje. Podczas jazdy samochodem, na początku jest bardzo podekscytowany, szczeka, ale potem uspokaja się. Niechętnie wchodzi do samochodu, trzeba go zachęcać.
Fresco to wspaniały pies, który sprawdzi się towarzysz osób aktywnych i uprawiających sport.

Poprzednie wpisy:
Fresco – piękny młodzian do adopcji
Odwiązany od drzewa w lesie…?

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador FrescoLabrador Fresco Labrador Fresco Labrador Fresco Labrador Fresco

5 thoughts on “Fresco – wspaniały towarzysz dla osób aktywnych + film – wyadoptowany”

  1. Witam mam pytanie gdzie obecnie przebywa Fresco? Ma taki na imię jak moje ulubione wino 🙂 pozdrawiam

  2. Piękny pies, trzymam kciuki za wspaniały dom. Patrząc na jego chód proponowałabym prześwietlić mu stawy w kierunku HD (jeśli jeszcze nie były) zanim trafi do kogoś, kto nastawi się na aktywnego psa. Dysplazja stawów biodrowych niestety wyklucza wiele aktywności i generuje spore koszty, warto byłoby żeby nowi właściciele byli tego świadomi, żeby to był już ostatni dom Fresco. Moja sunia ma bardzo podobny chód i dysplazję c/d (kręcenie zadem, zajęcze skoki, inochód). mam jednak nadzieję, że się mylę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *