Labrador Fokus szuka domu – uaktualnienie – film – nieaktualne

Labrador Fokus

Wyadoptowany. Pies czeka na Happy End.

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla tego uroczego pieska, którego zawiódł opiekun 🙁 Pomóżmy odzyskać Fokusowi wiarę w człowieka. Każda pomoc się liczy od udostępnienia w mediach społecznościowych, przez przekazywanie informacji wśród znajomych i rodziny offline po przygarnięcie go pod swój dach. Oto jego przykra historia, która dzięki Wam może zakończyć się happy end-em. „Mam prawie 13 lat, biegłem poboczem pewnego mroźnego dnia, wystraszony, przed siebie, sam nie wiem gdzie… Byłem okropnie chudy i zmarznięty. Nagle do wielkiego samochodu zapakowali mnie jacyś obcy dobrzy ludzie i przywieźli do Multiwetu. Powiedzieli, że mam na imię Fokus, dali jeść, lekarstwa i zrobili operację, bo wciąż miałem wzdęcia i bolał mnie brzuch. Wcześniej wiele przeszedłem, chociaż z racji wieku nie bardzo pamiętam, co takiego mnie spotkało. Ale to chyba dobrze. Trochę kuleję, trochę się przewracam na śliskiej podłodze, dość szybko się męczę. Ale kocham ludzi, śmieję się do nich i przynoszę zabawki. Moje serce jest wielkie i bardzo chciałbym oddać je jednej osobie, która zechciałaby mnie pokochać takiego jakim jestem – starym, troszkę koślawym, ale radosnym i wiernym labradorem. Mój poprzedni właściciel podobno już mnie nie kocha, kazał mnie uśpić i na pewno tam już nie wrócę”. Nie pozwolimy by Fokus więcej cierpiał! U nas ma schronienie i opiekę tak długo jak będzie to konieczne, jednak klinika nie jest dobrym miejscem dla psa, który nie wymaga leczenia stacjonarnego. UDOSTĘPNIAMY

Multiwet Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
Zadzwoń 22 841 44 40

Wczoraj pokazaliśmy Fokusa w dniu przyjazdu do kliniki, a dziś wygląda tak i zaraża chęcią życia. Kochamy go mocno i mamy nadzieję na znalezienie cudownego domu dla tego bidulka ?

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Fokus

9 thoughts on “Labrador Fokus szuka domu – uaktualnienie – film – nieaktualne”

 1. Jeny aż żal serce ściska:( Może pod opiekę by go wziąść labradory org? Już nie jedne staruszki znajdowały ciepły kąt dzięki wam:) Szkoda biedaka jaka chudzina..kochany

 2. Gdzie jest ten pies? Czy można by było prosić o lepsze zdjęcia w kolorze? Czy coś wiadomo o jego przeszłości (to w kontekście poszukiwania psa, który zaginął)

  1. Proszę się kontaktować – dane w ogłoszeniu, gdyby było więcej zdjęć i info to byśmy zamieścili. Ogłoszenie grzecznościowe.

 3. dzwoniłam…piesek już znalazł właściciela:)więc ogłoszenie nieaktualne proszę się nie martwić…

  1. Przed chwilą dzwoniłem do kliniki, Fokus szuka domu, ale czuje się dobrze, co widać na załączonym filmie

   1. Nie no już nie szuka domu…tak mnie poinformowano ok godz 16…Pani z Multiwet sama do mnie zadzwoniła…

    1. Pani Oliwio dzięki za info, jutro zadzwonię jeszcze raz, bo sam jestem ciekaw, o nie młody pies i fajnie by było

     1. Fokus dalej szuka domu. Ma problem z chodzeniem po ślizgiej podłodze i schodach. Jeżeli ktoś jest zainteresowany bardzo proszę o kontakt z Multiwetem.

     2. Niestety Fokus dalej szuka domu. Proszę o kontakt z Multiwetem osoby zainteresowane adopcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *