FLORA, 6-letnia labradorka szuka nowego domku – nieaktualne

Flora, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Na pewno sprawi wiele radości ludziom, którzy zdecydują się ją pokochać.

Flora jest bardzo wesołym, przyjaznym psem. Uwielbia inne psy i bardzo ekscytuje się nimi na spacerach, co jest powodem częstego ciągnięcia na smyczy. Bawi się z psami, które chcą się bawić i odpuszcza tym, które nie chcą, dogaduje się nawet z królikami. Nie wykazuje żadnej agresji.

Kocha ludzi i zawsze za nimi podąża. Florka szybko odnajduje się wśród nowych ludzi i zawsze oddaje całe swoje serce osobie, którą ma przy sobie. Flora jest w bardzo dobrej formie fizycznej. Jest bardzo aktywnym psem i lubi dużo biegać, bawić się. Zna podstawowe komendy i jest bardzo mądra. Jak na labradora przystało kocha wodę, pływanie, lubi jazdę samochodem. Nie ma żadnych alergii pokarmowych, jedynie raz uczuliła ją łososiowa karma Josera, ale po zmianie objawy ustąpiły. W tej chwili jest karmiona karmami Brit Care.

Florka nie lubi zostawać sama w domu, najlepiej czuje się w towarzystwie innego psa, więc bardzo dobrze sprawdzi się jako kolejny pies w domu. Odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu. Jak to labrador jest zawsze chętna na dodatkowe kalorie, więc nowi opiekunowie będą musieli pamiętać o chowaniu wszelkiego jedzenia w jej zasięgu. Ze względu na dużą żywiołowość nie jest polecana do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla Florki aktywnego domu, w którym będzie szczęśliwa, kochana i nowi opiekunowie poświęcą jej sporo czasu, serdeczności i ciepła. Na pewno sprawi wiele radości ludziom, którzy zdecydują się ją pokochać. Sunia ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia, jest wysterylizowana.
Przebywa we Wrocławiu

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Opis i zdjęcia psa dostarczone przez właściciela, pod opieką którego pies przebywa.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji Flora, labradorka do adopcji

1 thoughts on “FLORA, 6-letnia labradorka szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. i właśnie serducho mi się rozkleiło…
    taki blabladol do adopcji?
    nie chce się wierzyć…
    Suchy Brit Care 4 Adult Large Breed (dla psów powyżej 25kg) i miska typu slow food to jest najlepsze rozwiązanie dla takich psów, by A) nie dopuścić do skrętu żołądka B) spowolnić proces jedzenia C) dać blablodolowi kolejną porcję rozrywki umysłowej, które kochają ❤️ wraz z Fridą (Frida the dogg) 3mamy ? za szybką i udaną adopcję ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *