FEN, około 7–letni piękny onyxowy labrador do adopcji

Fen, labrador do adopcji

Fen jest typem mędrca i pieszczocha. To psi anioł, w którym od razu można się zakochać.❤️

Niestety ale podjęliśmy decyzję, żeby spróbować znaleźć nowy dom dla Fenia. Fenio jest u nas (w Warszawie) 4 miesiące, ma około 7 lat. Jest to duży prawie 40 kilogramowy labrador. Szukamy mu domu na wsi, ewentualnie na obrzeżach miasta, gdzie nie ma zbyt wielu bodźców na dworze. Fenio ma dysplazje, dostaje zastrzyki ale nie okazuje jakoś specjalnie objawów związanych z chorobą. Na pewno nie jest szalejącym psiakiem, który biega za piłką. Na spacerach raczej chodzi przy nodze i obwąchuje drzewka. Fen jest typem mędrca i pieszczocha. Przesypia całe dnie i uwielbia się tulić. Bez problemu wytrzymuje 8-10h bez toalety.

Toleruje przyszywaną siostrę labradorkę (widoczną na zdjęciu) całkowicie, ale niekoniecznie jest tak z innymi psami, które spotyka na spacerze. W mieście jest dla niego za dużo bodźców, przez co na spacerach czasami popiskuje ze stresu i reaguje na każdy dźwięk jak klakson, czy głośny tramwaj. Nie umie witać się z innymi psami, są psy które akceptuje od pierwszego spotkania, a są takie, których się boi i reaguje szczekaniem i piskami. Pracujemy nad wymijaniem innych psów, ale mieszkamy w centrum Warszawy przy parku.. jest tu mnóstwo psów i niestety Fenio nie potrafi się tu odnaleźć. Gdy zobaczy psa w oddali często popiskuje a potem bardzo szczeka. Fen jest po kilku spotkaniach z behawiorystą, gdzie próbowaliśmy zasięgnąć rady jak go przystosować do życia w mieście. Niestety Feniu jest po prostu starszym pieskiem i nikt mu nigdy nie pokazał, że inne psy nie są zagrożeniem. Bardzo możliwe, że na taką naukę już za późno.

Dlatego Feniu szuka domu na obrzeżach miasta/ na wsi, gdzie nie będzie tylu bodźców i będzie mógł w spokoju przeżyć swoją psią emeryturę, na którą zdecydowanie zasłużył. Jest to psi anioł i od razu można się w nim zakochać. Jest bardzo delikatny, bez wątpienia Fen by się odnalazł w domu z dziećmi. Gdy tylko się na niego spojrzy to wywraca się do góry brzuchem z prośbą o pieszczochy. Często też sam przychodzi i się przytula. Potrzebuje raczej doświadczonego właściciela. W domu jest okazem spokoju ale na spacerach trzeba umieć go uspokoić gdy szczeka na inne psy. Jeśli jest tu ktoś, kto ma odpowiednie warunki, wiedzę i ogrom miłości aby zaopiekować się Feniem to proszę o kontakt. Chcemy mieć pewność, że Fen trafi do dobrego domu, gdzie będzie członkiem rodziny. Fen jest odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony. Przebywa w Warszawie.
Kontakt: Natalia 780450211, Kuba 735035940.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Fen, labrador do adopcji Fen, labrador do adopcji Fen, labrador do adopcji

2 thoughts on “FEN, około 7–letni piękny onyxowy labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *