Felek i Niko, nierozłączna para do adopcji

Felek i Niko

Te dwa psy połączyła wspólna niedola…

Czarny labrador Felek jest typowym przedstawicielem swojej rasy: kocha wszystkich ludzi, zawsze radosny i pozytywny, pięknie chodzi na smyczy, grzecznie jeździ w samochodzie i zna podstawowe komendy, jest bardzo usłuchany.

Mini labrador Niko to młody pies, który przeżył sporo w swoim życiu. Do ludzi podchodzi z dystansem, ale jest bardzo łagodnym psem. W Felku ma oparcie, poczucie bezpieczeństwa, w Jego towarzystwie staje się bardziej otwarty i ufny, nie opuszcza swojego kolegi na krok.

Te dwa psy połączyła wspólna niedola, obaj żyli w nieodpowiednich warunkach, zawiedzeni przez ludzi, którzy mieli się Nimi opiekować. Felek i Niko dzielili się jedzeniem, wspólnie ogrzewali i spędzali czas. Zostali zabrani z tego miejsca i trafili do hoteliku dla psów, gdzie czekają na swój dom. Uwielbiają swoje towarzystwo, często bawią się ze sobą, są w zasadzie nierozłączni.

Niko i Felek są zaszczepienie, odrobaczeni i odpchleni, zostali także wykastrowani. Nie zostaną wydani na dwór! Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyjna. Tel. 503 872 375

Ogłoszenie grzecznościowe.

Felek i Niko Felek i Niko Felek Niko Felek i Niko

3 thoughts on “Felek i Niko, nierozłączna para do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *