Fargo, młodziutki czekoladek do wzięcia + film – nieaktualne

Labrador Fargo

Wyadoptowany. Przyjazny, aktywny i szybko się uczy.

Fargo ur 14.03.2015 jest bardzo aktywnym i mądrym pieskiem. Został kupiony do rodziny z dziećmi i pierwsze 9 miesięcy spędził w domu z ogrodem pod Krakowem. Z nieznanych przyczyn Fargo został odtrącony przez rodzinę i adoptowany przeze kogoś innego.
Od początku Fargo załatwia swoje potrzeby na zewnątrz i to chyba wszystko czego pierwsi właściciele nauczyli go. Niestety nie był szkolony od szczeniaka ale pod okiem profesjonalnych trenerów udało się z nim nauczyć podstaw posłuszeństwa co widać na załączonym wideo. Fargo wykazuje duże zainteresowanie wszystkim co go otacza i niestety podczas spacerów często wyrywa się w kierunku innych psów. Potrafi świetnie aportować, również przedmioty z wody. Na komendę „równaj’ Fargo wraca do właściciela. Na komendę „zostań” potrafi długo siedzieć lub warować w miejscu.
Jest bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi, do każdego łącznie z dziećmi. W domu jest bardzo spokojny, uwielbia głaskanie i przytulanie się. Gdy właściciel śpi, ma tendencję do pakowania się do łóżka 😉
Fargo wygląda na bardzo zdrowego psa i od początku jest karmiony wysokiej jakości karmą Kennel’s. Jego sierść lśni i w przeciwieństwie do wielu labradorów nie wykazuje tendencji do tycia. W maju tego roku został poddany kastracji.

Idealne środowisko dla niego to dom z ogrodem oraz aktywni właściciele, którzy mieli odczynienia z labradorami. W tym momencie pracujemy z behawiorystą nad opanowaniem Fargo przy innych psach. Niestety, spacer w centrum Krakowa w otoczeniu innych psów nie należy do najłatwiejszych i dlatego właśnie szukamy dla Fargo lepszego środowiska. Wiem, ze najlepiej czułby się na wsi, w środowisku, w którym spędził swoje pierwsze miesiące.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labrador FargoLabrador Fargo

4 thoughts on “Fargo, młodziutki czekoladek do wzięcia + film – nieaktualne”

  1. Jestem zainteresowany, mam dom na wsi pod Warszawą, piesek byłby przez całą dobę w moim i żony towarzystwie, jedyny mankament to odległość.

  2. Dzień dobry wczoraj wypełniłam formularz adopcyjny jestem zainteresowana fargo mamy domek w okolicach Krakowa napewno byłby u nas szczęśliwy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *