Labrador na łańcuchu

Fado

Fado woła o pomoc!

Fado ma około 6 lat. Może nie wygląda jak stuprocentowy labrador, ale swoim zachowaniem bardzo go przypomina. Jest bardzo mądry i łagodnie nastawiony do innych piesków. Stosunek do ludzi fantastyczny. Niestety nie ma szczęścia. Wiedzie żywot psa łańcuchowego, na którym wylądował po licznych ucieczkach z terenu posesji. Ogrodzenie jest kiepskim stanie i pozwala na różnego rodzaju podkopy. Nie można się dziwić, że Fado był chętny poznania świata, bo nikt mu tego nie umożliwiał. Zawsze wracał lecz nie czekało tam na niego nic ciekawego po za budą i samotnością.

Dobrze, że życzliwość sąsiada zwierzoluba daje mu odrobinę swobody i jest spuszczany z łańcucha. Nierzadko przez niego karmiony. Ten wspaniały człowiek nawet wyremontował i ocieplił Fadzikowi budę. Niestety nie może wziąć go do siebie, sam ma już trzy pieski które mieszkają i niego w domu. Nie może patrzeć na niedolę psa i prosi nas o pomoc dla niego.

Fado potrafi ładnie chodzić na smyczy, cieszy się wtedy, że jest z człowiekiem. Właścicielka psa jest gotowa w każdej chwili go oddać. Strach myśleć co może się z nim stać jak nie znajdzie się czuła osoba chcąca go adoptować.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 509 267 878 (Monika),
adopcje@labradory.org

Fado Fado Fado Fado Fado Fado

3 thoughts on “Labrador na łańcuchu”

  1. To już przechodzi ludzkie pojęcie ludzie nie myślcie tylko o sobie to są nasi najlepsi przyjaciele jak można sami się przywiazcie na łańcuch i zobaczycie jak się wtedy będziecie czuć zdani na pomóc innych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *