FADO 4 letni przeuroczy labrador szuka pilnie kochających opiekunów – nieaktualne

Fado, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Kto pokocha Fadzika?

Fado jest mądrym, błyskotliwym labradorem. Pies jest energiczny, potrzebuje dużo ruchu, wybiegania się, W domu, jeśli jest wyspacerowany i wybiegany, to wypoczywa i spokojnie się zachowuje. To bardzo przyjazny i otwarty labek, ciekawy świata. Kocha człowieka, jest w niego wpatrzony, chętnie z nim współpracuje. Delikatny w stosunku do dzieci. Fado kocha zabawę, ruch, spontaniczność, bardzo lubi wspólną zabawę z innymi psami. Stosunek do kotów – nieznany, nie mieszkał z futrzakiem. Lubi jazdę samochodem. Zostaje sam w domu, nie niszczy, ale lubi wylegiwanie się na kanapach, na tapczanie. Fado ma to labradorowe młodzieńcze ADHD, które włącza mu się szczególnie w czasie spacerów, niestety ciągnie na smyczy. Tutaj potrzebna jest koniecznie dalsza nauka i zwiedzanie nieznanych jeszcze zapachowo terenów spacerowych.

Szukamy dla Fado ciepłego domu, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią ilość spacerów, zabaw z innymi psami i umożliwią wybieganie się, Labek potrzebuje domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi w jego codzienności, być blisko niego, czuć bezpieczeństwo i spokój, a w zamian otrzyma wspaniałego, wiernego przyjaciela z bardzo opiekuńczym charakterem. Fado ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia i odrobaczenia.
Przebywa w Walbrzychu, woj., dolnośląskie

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji Fado, labrador do adopcji

2 thoughts on “FADO 4 letni przeuroczy labrador szuka pilnie kochających opiekunów – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *