Etna, ok. 6-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Etna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Fundacja poMOC dla zwierząt.

ETNA
MIESZANIEC LABRADORA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 08/2016
WZROST: OK. 55 CM
WAGA: 39 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Etna, jak większość psów, trafiła do schroniska z ulicy. Była zaniedbana i miała sporą nadwagę. Zadbaliśmy o nią i szybko wróciła do dobrej formy. Nadal powinna zrzucić jeszcze kilka kilogramów.

Etna, jak każdy typowy labrador, obdarzona jest wesołym usposobieniem, jest przyjacielska, zrównoważona i pełen radości życia. Ma w sobie mnóstwo energii, powinna trafić do aktywnej rodziny. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufna i szybko się przywiązuje. Lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, a głaskanie i przytulanie sprawia jej ogromną radość. Etna nadaje się do domu z dziećmi. Jest łagodna, ale trzeba pamiętać, że to duży pies, który nie ma wyczucia, dlatego nie polecamy jej do domu z bardzo małymi dziećmi.

Ma dobry kontakt z innymi psami, nie popada w konflikty. Aktualnie przebywa w boksie z dużym samcem, z którym tworzy zgrany duet. W nowym domu może zamieszkać z samcem podobnych rozmiarów. Może zostać także jedynym pupilem w rodzinie.

Etna odznacza się żywiołowością i dużym temperamentem. Sprawdzi się w aktywnym domu. Trzeba zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie, piesze wycieczki. Lubi współpracę z człowiekiem. Jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko, choć podczas pracy trzeba pamiętać o jej nadwadze i ostrożnie dawkować nagrody w postacie smaczków. Uwielbia zabawę zabawkami, chętnie pobiega za piłką lub pobawi się z opiekunem szarpakiem.

Z naszych obserwacji wynika, że Etna nie czuje się dobrze w pomieszczeniach. Zapewne wiodła do tej pory życie psa podwórkowego. Powinna zamieszkać w domu z ogrodem, gdzie na większej przestrzeni aklimatyzacja będzie dla niej łatwiejsza.
To bystra sunia, szybko powinna nauczyć się zasad panujących w domu. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Etna czeka na kochających i odpowiedzianych opiekunów w
schronisku na Śląsku. Do nowego domu wniesie dużo miłości, ciepła i czułości.

Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety.
Nasz adres mailowy: pomoc@dla-zwierzat.pl. Napisz do nas, wyślemy Ci ankietę.
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji Etna, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *