Elmo chce być kochany – nieaktualne

elmo2

Wyadoptowany. Nikt go nie szukał, nikt o niego nie pytał.

Elmo to około 8 letni labrador. Błąkał się po Przyłękach, został przywieziony do schroniska 12 sierpnia. Nikt go nie szukał, nikt o niego nie pytał. Nie wiadomo, czy został porzucony, czy komuś uciekł, ale właściciele nie rozpaczali po jego stracie? Elmo ma jedne z najsmutniejszych oczek jakie widziałam u psa. Jest duży, taka duża ciepła klucha, która merda ogonem z radości, że ktoś wreszcie wyjął go z boksu, że to właśnie on został wybrany. Elmo chce być kochany. Daje łapę, zrobi co chcecie aby pobyć z człowiekiem. Może chociaż zabierzecie go na spacer????
Numer ewidencyjny Elmo to 0579/16

Bydgoszcz
ul. Grunwaldzka 298
Zadzwoń pod numer 52 372 21 30

Ogłoszenie grzecznościowe.

elmo4 elmo3elmo5

2 thoughts on “Elmo chce być kochany – nieaktualne”

  1. Żaden pies nie zasługuje na samotność…Przykro że ludzie uznający się za wielkich przyjaciół zwierząt skazują psiaki na samotność.. nie rzadko długie lata samotności. Nie pozwólmy by taki piękny psiak się marnował w schronisku. Jestem pewna że za ciepły kąt, michę no i swojego człowieka odwdzięczy się miłością taka bezwarunkową na zawsze. Elmo piękny piesku uwierz ze marzenia się spełniają a siła udostępniania jest wielka i ktoś Cię wypatrzy tak jak ja wypatrzyłam naszego pieska:)NIE KUPUJ ADOPTUJ!! DAJ SZANSE NA LEPSZE ŻYCIE!!!

  2. Jak widzę te wszystkie smutne psiaki to najchętniej zabrałabym je wszystkie do domu. Niestety sami mamy taką biszkoptową kluche i nie za wiele miejsca. Ale jedno co mogę zrobić i robię….. swoim dzieciom wpajam że psa należy kochać że jest to żywa czująca i kochająca istota. Chcę aby moje dzieci wyrosły na wrażliwych kochających zwierzęta ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *