Dragon, ok. 4-letni piękny labrador uratowany przed wywózką do Radys, przytulaśny diamencik do oszlifowania – nieaktualne

Dragon, labrador do adopcji

Po długich poszukiwaniach powrócił do właścicieli

Dragon to bardzo piękny, dostojny labrador, który uwielbia długie spacery, zabawy, ale przede wszystkim kocha człowieka. Początkowo trochę nieufny w stosunku do ludzi, może nawet niewinnie obszczekać, ale już po kilku minutach zaprzyjaźnia się i wystawia nawet brzuszek do głaskania.

Dragon potrafi się w tej swojej żywiołowości bardzo ekscytować, dlatego też powinien trafić do doświadczonego domu, który będzie rozpieszczał labka, ale również wyznaczy mu jasno określone granice, co wolno, a czego nie wolno. Labek zna podstawowe komendy i potrzebuje sporo zadań mentalnych, aby rozładować swoja energie.

Dragon jest bardzo inteligentnym psem, i chętnie współpracuje z opiekunem. Na smyczy chodzi powiedzmy średnio, bo spacer dla niego to nowa ekscytacja, także nauka chodzenia na smyczy musi być konsekwentnie kontynuowana.

Labek jest bardzo podatny na szkolenie i chętny do współpracy, chce tylko, aby uwaga człowieka była skupiona na niego. Akceptuje inne zwierzęta, świetnie odnajduje się w domu i jest wpatrzony w swojego człowieka, którego na chwilę obecną mu brak, bo bardzo tęskni za ludźmi i cieszy się na ich widok. Nie ma da niego takiej ilości głasków i miziań, którym by się nie poddał. Na spacerach każda napotkana kałuża jest przez Drago zawłaszczana.

Szukamy dla labka aktywnej rodzinki, która poświęci na oszlifowanie tego labradorowego diamentu trochę czasu i uczyni go ważnym jej członkiem.

Jeśli widzisz w Drago przyjaciela dla siebie i swoich bliskich, zaproś go do swojej rodzinki, a zyskasz wspaniałego przyjaciele, na dobre i złe.

Pies jest zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa obecnie w wojew. mazowieckim

Dziękujemy Martynie K. za zaopiekowanie się Drago i danie mu domu tymczasowego.

 

Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji Dragon, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *