DORA, ok. 2,5-letnia urocza, energetyczna labradorka szuka aktywnego domku – nieaktualne

Dora, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. To nieoszlifowany diamencik, który szybko stanie się prawdziwym skarbem. Kto ją pokocha? ❤️

Sunia jest śliczną młodą labradorką. To typowa petarda i bomba energetyczna. Kocha człowieka, najchętniej każdą chwile spędziłaby przy nim. Jest wyjątkowo żywiołowa i towarzyska. Wszystko ją ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi sprawdzić natychmiast. Ogrom zapachów i bodźców na spacerach potrafi ją całkowicie pochłonąć. Na smyczy chodzi w miarę dobrze ale trzeba jeszcze nad tym pracować. Wymaga także dalszej nauki dobrych manier. Dora jest wyjątkowo inteligentna, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku, szybko się uczy. Przez swoją żywiołowość nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi, nadal z radości potrafi skoczyć na człowieka, a jak się rozpędzi, to nie zawsze ominie nogi, dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Lubi towarzystwo samców, nie dogaduje się natomiast z suczkami i kotami. Lubi jazdę samochodem.

Szukamy dla Dory ciepłego, nastawionego na dalszą pracę z psem odpowiedzialnego domu, znającego potrzeby rasy, aktywnych opiekunów, którzy otoczą ją dobrą opieką, miłością i dadzą poczucie bycia członkiem rodziny. Dora to nieoszlifowany diamencik, który pod troskliwym okiem, szybko stanie się prawdziwym skarbem. Sunia jest wysterylizowana, ma wszystkie szczepienia.
Przebywa w woj. mazowieckim, pow. legionowski.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *