Dollar, 11-miesięczny hebanowy przystojniak z problemami szuka odpowiedzialnego domu – nieaktualne

Dollar, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Dollar to piękny, młodziutki, pozytywnie nastawiony do świata pies. Szukamy dla niego nowego domku, ale nie jakiegokolwiek!!!

U labradora stwierdzono problem dysplastyczny z łokciami, dlatego dom, w którym ma zamieszkać musi być wyjątkowy. Pod jakim względem? W zasadzie pod każdym, ponieważ dysplazja może wiązać się z koniecznością intensywnego leczenia, a te z kosztami, czego przyszły opiekun musi być świadomy. Oczywiście nikt nie zakłada czarnego scenariusza, ale w przypadku dysplazji nigdy nie wiadomo jak się rozwinie. Jedne psy nigdy nie wykazują większych objawów, a drugie z wiekiem mają poważne problemy z chodzeniem. Potencjalny adoptujący powinien zdawać sobie z tego sprawę, by to psie cudo nigdy nie doznało rozczarowania, bo pies będzie potrzebował suplementacji stawów, a w przyszłości być może leczenia i zabiegu.

Jaki jest Dollar poza tym, że przeprzystojny i okazały? Jak na młodziaka przystało jest zawsze chętny do zabawy, pełen energii, kontaktowy. Bardzo lubi współpracować z człowiekiem. Ze względu na gabaryty nie polecany do domu z małymi dziećmi. Dollar lubi także inne psy. Stosunek do kotów nieznany. Wychowany na dworze, ale bez problemu odnajduje się w domu. Nauka chodzenia na smyczy musi być nadal kontynuowana. Lubi jazdę w samochodzie. Jest odważny i przebojowy. Ale kto by nie był z taką urodą …

Dollar ma książeczkę zdrowia z kompletem szczepień.
Pies przebywa w okolicach Łodzi

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Dollar, labrador do adopcji Dollar, labrador do adopcji Dollar, labrador do adopcji

1 thoughts on “Dollar, 11-miesięczny hebanowy przystojniak z problemami szuka odpowiedzialnego domu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *