Do uśpienia z powodu… – nieaktualne

Milo do adopcji

Został u właściciela. 9-letni Milo jest cudownym psem, lecz z dość uciążliwą dolegliwością.

Oto słowa leczącego Milo weterynarza:

Kochani zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu domu dla tego cudownego psa – ma na imię Milo,ma 9 lat i jak każdy labrador mimo wieku wieczne dziecko w sobie…Jest wesołym,energicznym psem,toleruje psy i koty,jest sprawny motorycznie,wszystko jedzący. Bardzo posłuszny,łatwo adoptuje się do nowych warunków i sytuacji,jest moim pacjentem od pięciu lat więc dobrze się znamy. Jego jedynym „mankamentem” jest stała przetoka okołoodbytowa – naturalne ujście gruczołu jest zablokowane i organizm wytworzył nowe ujście – niewielką dziurkę z boku odbytu,codziennie wieczorem trzeba to ujście przemyć gazikiem (istnieje również możliwość poddania Milo zabiegowi usunięcia całego gruczołu).Właściciel podjął trudną dla nas do zaakceptowania decyzję o eutanzji Mila więc poprosiliśmy o trochę czasu na znalezienie mu nowego domu, PROSIMY O NIEKOMENTOWANIE DECYZJI OPIEKUNA bo nie o to w tym wydarzeniu chodzi…Prosimy o pomoc w poszukiwaniach nawet domu tymczasowego,decyzja musi być wnikliwie przemyślana – pies jest ładny,rasowy ale przed nim już jesień życia ze wszystkimi jej urokami i niedogodnościami z którymi trzeba się liczyć.W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pies będzie pod naszą opieką. Zostałaby wykonana operacja. Przydałby się docelowy dom stały dla psa.

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna),
adopcje@labradory.org

Milo Milo

5 thoughts on “Do uśpienia z powodu… – nieaktualne”

  1. A to rzeczywiscie taki duzy problem zeby go usypiac bo skoro tylko trzeba wieczorem mu pomoc to nie rozumiem dlaczego juz eutanazja? Przykro stwierdzac ale nie da sie nie komentowac zyc psem 9 lat i uspic go z wlasnej woli nigdy nie zrozumiem takich ludzi pojawia sie problem i trzeba sobie poradzic ale nie w taki sposob a jesli rzeczywiscie problem polega na tym ze brak funduszy to mozna zorganizowac zrzutke .Prawda????

  2. A może właściciela też uśpimy bo też codziennie nie myje tyłka po wypróżnieniu. Fajny powód na uśpienie. Ukarać go bo nie myśli razcjonalnie. Zróbcie zrzutke na operacje. 9 lat pies żył i nikt nic nie robił a teraz najlepiej zabić, to nic że psu i tak dużo życia nie zostało, no ale przecież można przyśpieszyć, a nie którzy jeszcze mu w tym pomagają!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *