Dizel, stateczny starszy pan do adopcji. Szukamy też domu tymczasowego

Labrador Diesel

Szukamy Pilnie domu. Jest to pies dla osób mniej aktywnych, lubiących wolne, krótkie spacery.

Dizel ma + – 10 lat. Jest mądrym, bardzo grzecznym psem,  doświadczonym przez życie, potrzebującym bliskości człowieka i własnego kącika. Nie broni zasobów, nie niszczy rzeczy, zachowuje czystość. Zna komendy, reaguje na gesty, patrzy w człowieka jak w obrazek.
Stan jego zdrowia nie jest tragiczny tak jak to było opisywane we wcześniejszych informacjach i zaburzenia kardiologiczne mogą być wtórne takie jakie mogą mieć psy w tym wieku przy innych schorzeniach.
Jest to pies, który będzie musiał brać leki do końca swojego życia ponieważ one normalizują to co pracuje nieprawidłowo. Aktualny stan zdrowia jest dobry, taki jak na psa w tym wieku.  Żeby ten stan się utrzymywał Dizel musi mieć systematyczne kontrole u weterynarza. Jest już zdiagnozowany ale przed nim jeszcze szczepienie i odrobaczanie. Nie wiem jeszcze jaka będzie decyzja dotycząca kastracji – to w późniejszym terminie. Jest to pies dla osób mniej aktywnych, lubiących wolne, krótkie spacery.

Pozdrawiam
Bożena
Przed tym labradorem jeszcze cała długa jesień życia. Szukamy mu dobrego domu stałego lub tymczasowego najlepiej z opcją pozostania na stałe. Ze swojego doświadczenia wiemy, że osoby, które adoptują starsze psy są zawsze bardzo zadowolone i szczęśliwe.

 

Link do wydarzenia: Starszy labrador z chorym sercem błaga o pomoc! które prowadzą: Malgorzata Barbara Kuhn i Paulina Wójcik . Wolontariuszki pomagają Dizelkowi jak tylko mogą, za co bardzo dziękujemy.

Poprzednie posty:
Dizel, chory starszy Pan. Szukamy domu stałego.
Staruszek z bardzo chorym sercem – uaktualnienie

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika), 669 585 207 (Katarzyna),
+31 0 626 617 192 (Małgosia/Holandia)
✉ adopcje@labradory.org

Labrador Diesel Labrador Diesel Labrador Diesel Labrador Diesel

2 thoughts on “Dizel, stateczny starszy pan do adopcji. Szukamy też domu tymczasowego”

  1. Moge tylko potwierdzic i zachecic zainteresowanych adopcja. Mamy tez starszego adoptusia. Jest z nami juz prawie 3 lata. Na poczatku wygladal jak jedno wielkie nieszczescie. Na szczescie juz dawno rozkwitl, odzyskal blysk w oku i usmiech na mordeczce. Jest przekochany, wdzieczny, grzeczny. Nie zalowalismy nawet jednej sekundy, ze podjelismy taka decyzje.

  2. Ja tez mam adoptusia Rastiego od 23 maja ub.roku. Nie byl mlodzieniaszkiem. W grudniu 2016 r. skonczl 10 lat i nie zamienilabym go nigdy.Za to jest niesamowitym turysta. Gdy tylko uslyszy samochod jest pierwszm pasazerem. Jezdzi nawet na zakupy nie mowiac o dalszych wprawach.No i jeszcze bardzxo lubi sie kapac nawet kilka razy dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *