Labradorka Diana, po śmierci właściciela została bez opiekuna… – nieaktualne

Diana, labradorka w potrzebie

Wyadoptowana. Jej przyszłość to uśpienie, ponieważ schronisko nie może jej przyjąć.?

Diana ma około 3-4 lat, nie zna świata. Jej świat ograniczał kilkumetrowy łańcuch… Właściciel, osiemdziesięcioletni samotny mężczyzna, odszedł. Nikt z rodziny i znajomych nie chce lub nie może przejąć opieki nad Dianą.

Stan fizyczny suczki jest dobry, zaniedbana jest bardzo sierść i skóra (pchły?). Do ludzi, jak każdy labrador, bardzo przyjazna. Na podwórku mieszkał z nią kundelek. Stosunku do innych zwierząt nie znamy. Mieszka w województwie podkarpackim w gminie Tarnowiec.

Sunia pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Diana, labradorka w potrzebie Diana, labradorka w potrzebie Diana, labradorka w potrzebie Diana, labradorka w potrzebie Diana, labradorka w potrzebie

16 thoughts on “Labradorka Diana, po śmierci właściciela została bez opiekuna… – nieaktualne”

 1. Jak cierpi człowiek po stracie psa będącego członkiem rodziny wiem, bo cierpimy od roku po śmierci naszego labkowego synka, ale tego jak cierpi zwierzę po stracie jedynej osoby, którą miała, nie potrafię sobie wyobrazić.
  Trzymam kciuki, kochana.

 2. Czy sunia jest wysterylizowana?

  Mamy jedną sunie już. Jeśli jest łagodna i chciałaby mieć towarzyszkę na podwórku, rozważę przyjęcie labradorki. Z tym że dopiero 2 ga połowa sierpnia.

  Mamy te koty- mam nadzieję ,w to nie przeszkadza.

  I jak z dowozem zwierzaka? Mieszkamy pod rzeszowem około 12 km

 3. Czy sunia jest wysterylizowana?

  Mamy jedną sunie już. Jeśli jest łagodna i chciałaby mieć towarzyszkę na podwórku, rozważę przyjęcie labradorki. Z tym że dopiero 2 ga połowa sierpnia.

  1. Do Aks. Jeżeli dla Pani/Pana byłoby to w jakiś sposób pomocne, mógłbym służyć transportem do Mielca (zawsze to ok. 1/2 drogi). Sam rozważam opcję DT dla suni jednak sam posiadam również sunię (będzie sterylizowana w tym mies.) i nie jestem pewien jak ona będzie reagować na nią po jakimś czasie bo prawdopodobnie na początku byłoby Ok. W razie pytań proszę się kontaktować.

   1. Dla mnie ważne jest żeby była wysterylizowana. Obecna sunia to też podrzutek / wyrzutek.

    Przyszła do nas i została. Wysterylizowana w tym miesiacu- niestety koszta tej usługi są dość spore…

    Nie mam odpowiedzi że strony schroniska. Nawet nie wiem co teraz z labradorka się dzieje..

 4. Boże. Widzisz i nie grzmisz. „Czy to jest potwierdzone że to rasowy labrador”,ręce opadają. Kobieto. Rasowego z papierami to w hodowli certyfikowanej. A tu dajemy dom i serce niezależnie od pochodzenia. Pozdrawiam wszystkich kochających braci mniejszych.

  1. Kobieto mi nie chodzi o papier. Tylko o to, że labradrador jest najlepszym psem dla dzieci, najbezpieczniejszym! Mam dzieci i suke labradora. I jak miałabym wpuścić do domu drugiego psa to tylko ale labradora

   1. W Pani rozumieniu to pies „w typie labradora” to już nie labrador…??
    O ile mi wiadomo to jednak każdy pies może ugryźć

  2. Witam chętnie dam stały dom mam nuż od 7 lat jednego adopciaka pomóżcie mi zorganizować PRzejazd mieszkam w niemczech

 5. Chętnie dam stały dom mam juz od 7 lat jednego adopciaka przydatne drugiego członka rodziny ale problem w tym że mieszkam w Niemczech jak to rozwiązać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *