Deryl, niewidomy labrador – SUPER PIES – nieakutalne

Deryl, labrador do adopcji

Wyadopotwany. W domu tymczasowym u Pani Krysi.  Wieści.

sobota

Witam. Deryl został wykapany i wyczesany. Uczy się poruszać po nowym terenie. Jest bardzo ostrożny, więc na razie nie ma poważnych strat materialnych i w ludziach. Ale zdjęć nie jestem w stanie dziś zrobić, bo Deryl chodzi mi wręcz przy nodze, do tego stopnia, że pourywałam prawie wszystkie paski w klapkach, bo cały czas depcze mi po podeszwach. Jest psem niesamowicie grzecznym, ale też bardzo radosnym i ciekawskim. Z miski je bardzo ostrożnie i delikatnie, natomiast pije jak typowy labek, W kuchni jedna wielka kałuża. JEST SUPER PSEM.

niedziela

Witam wysłałam Ci kilka zdjęć i film Deryla, niestety większość z domu, bo na dworze tak chodzi przy nodze, że nie jestem w stanie. Deryl jest psem bardzo grzecznym, utrzymuje czystość w domu, nie niszczy. Stosunek do kotów pozytywny, wręcz mam wrażenie, że trochę się ich boi, jak moja kicia podeszła do niego i zaczęła się łasić Deryl delikatnie odsunął się od niej. Deryl zaakceptuje każdego psa, nie szuka zaczepki. Do wszystkich ludzi lgnie i podsuwa się delikatnie na głaski. Schody opanował już niemal do perfekcji, W ciągu doby opanował już rozkład domu i podwórka, porusza się ostrożnie, ale ma orientację i tam gdzie jest większa przestrzeń zaczyna już podbiegać. Aneta z Fundacji SOS przywiozła szampon, więc od razu go wykąpałam. Deryl ma sierść tak delikatną jak puszek. Obiecała, że dośle również obrożę p/pchelną.

poniedziałek

To naprawdę super pies, dziś rano serce mi pękło na milion kawałków. Jak wychodziłam do pracy to tak się biedak przytulał do nogi, że nie chciał mnie wypuścić z domu. Jak sobie pomyślę, że jutro będzie to samo to nic tylko się zwolnić z roboty.


Komentarz Pani Renaty:

Ja mam niewiadomego Lorda od Pani Krysi ,którą serdecznie pozdrawiamy,
I bardzo „polecam ” niewiadomego psa dla spokojnych ludzi. Proszę się nie bać te psy naprawdę sobie radzą.
To mój trzeci labek i najłatwiejszy w „obsłudze „. Ani przez chwilę nie żałowałam decyzji o adopcji Lorda .
DAJCIE MU SZANSĘ. WARTO.

Poprzednie wpisy:
Deryl, niewidomy labrador szuka kochającej rodziny cz2
Deryl niewidomy labrador szuka kochającej rodziny

Deryl, labrador do adopcji Deryl, labrador do adopcji Deryl, labrador do adopcji Deryl, labrador do adopcji

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

 

One thought on “Deryl, niewidomy labrador – SUPER PIES – nieakutalne”

  1. Witam!! Deryl obecnie Eddy jest u mnie w domu stalym. Musze przyznac ze ten opis nie do konca sie zgadza, ten pies jest CUDOWNY on nie ma wad. Jest u mnie od soboty i jest ieal.Ja mialam w swoim zyciu bardzo duzo psow ale Eddy jest wyjatkowy. Zgadza sie z moja sunia14 latka odwiedzilam znajomych z roznymi psami on sie zgadza z kazdym czy to dziewczyna czy chlopak,maly duzy. Bardzo dziekuje za mozliwosci adopcji takiego skarba!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *