DEA – czekoladowa słodkość do adopcji – nieaktualne

Dea, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Województwo Świętokrzyskie.

Nazywam się Dea, mam 5 latek i szukam nowego domku. Pytanie, dlaczego go szukam, pozostawiam bez komentarza. Tak trzeba i już. Jestem bardzo przyjazna, spokojną, dobrą dla ludzi i dzieci labradorką, moi opiekunowie mówią, że jestem bardzo mądra i słucham i wiem, co się do mnie mówi, co ich zdaniem jest teraz rzadkością.

Jestem zdrowa, nie mam żadnych alergii, mam wszystkie szczepienia i książeczkę zdrowia. Co lubię ? – Przede wszystkim bardzo lubię dzieci. Z psami jestem również zaprzyjaźniona, mieszkam zresztą z małym sznaucerkiem w stadzie. Z kotami nie miałam w domu styczności.

Bardzo lubię jeść, jestem typowym żebradorem i jedzonko potrafię zlokalizować wszędzie. Jeśli kochasz labradory tak, jak ja ludzi, i znajdziesz dla mnie miejsce w swoim serduchu i na Twojej kanapie, zadzwoń i wypełnij formularz adopcyjny.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Dea, labradorka do adopcji Dea, labradorka do adopcji Dea, labradorka do adopcji Dea, labradorka do adopcji Dea, labradorka do adopcji

4 thoughts on “DEA – czekoladowa słodkość do adopcji – nieaktualne”

  1. Chetnie adoptuje dziewczyne.Mam w domu psy wiec od razu ja wysterylizuje jesli bedzie trzeba. Obiecuje ze bedzie miala krolewskie zycie.Labus to moje marzenie.Obiecuje ze bedzie spac w lozku i miec krolewskie zycie tak jak pozostala trojka.

  2. Chetnie adoptuje dziewczyne.Mam w domu psy wiec od razu ja wysterylizuje jesli bedzie trzeba. Obiecuje ze bedzie miala krolewskie zycie.Labus to moje marzenie.Obiecuje ze bedzie spac w lozku .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *