Dakota – przeurocza, około 2 letnia sunia szuka swojego miejsca na ziemi – nieaktualne

Dakota do adopcji

Wyadoptowana. Jeśli chcesz, aby zawitał w Twoim domu taki jasny, świeży i wesoły psi promyczek, wypełnij formularz adopcyjny lub zadzwoń do nas.

Dakota jest śliczną młodą sunieczką w typie labradora, o pięknych oczkach i ciemnym nosku. Została porzucona, a właściwie wyrzucona w szczerym polu, gdzie czekała w zimnie kilka dni i nocy na powrót tego, który ja tam porzucił. Sunia została zabezpieczona i ponieważ nikt się po nią mimo ogłoszeń nie zgłosił, szukamy dla tej wspanialej suni nowego domku.

Sunia jest bardzo proludzka mimo, że na pewno była krzywdzona lub karcona, bo przed człowiekiem z początku czołgała się wprost się ze strachu. Jednak z każdym dniem zaufanie do opiekuna rośnie i Dakota okazuje się radosną, fajną sunieczką.
W stosunku do dzieci bardzo delikatna, z innymi psami dobrze się dogaduje, stosunek do kotów – nieznany. Jest bardzo grzeczna, jak to młody lambrador lubi się bawić i dokazywać.

Jeśli chcesz, aby zawitał w Twoim domu taki jasny, świeży i wesoły psi promyczek, wypełnij formularz adopcyjny lub zadzwoń do nas.

Dakota przebywa w woj. mazowieckim, niedaleko Siedlec.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Dakota do adopcji Dakota do adopcji Dakota do adopcji Dakota do adopcji Dakota do adopcji Dakota do adopcji

8 thoughts on “Dakota – przeurocza, około 2 letnia sunia szuka swojego miejsca na ziemi – nieaktualne”

  1. Dzień dobry czy mogę prosić o bliższe informacje,,, rok temu odeszła nasza córcia,,, ile lat ma o jaki jest jej stan zdrowia pozd

    1. Witam, tak dostaliśmy Pana zgłoszenie. i może Pan wiedzieć, co sie dzieje, dlaczego w dalszym ciągu nie ma Pan odpowiedzi. Otóż nie jesteśmy w stanie odpowiadać na każde przesłane zgłoszenie, a w wypadku takiej młodej suni jak Dakota jest ich juz kilkanaście. Jeśli jest się zainteresowanym adopcja, trzeba do nas zadzwonić, na pewno odbieramy telefony lub oddzwaniamy, na zostawiona nam wiadomość. Jesli chodzi o Pan oferte adopcji Dakoty, to mieszka Pan w bloku, nie wiemy, czy sunia będzie mogła sie szybko dostosować do warunków, jakie Pan oferuje. Stwierdzono, ze sunia nie mieszkała dotychczas w domu, tylko jest psem podwórkowo-kojcowym i będzie trochę wymagało czasu i pracy przyszłego opiekuna, aby przyzwyczai ja do nowych warunków mieszkaniowych. Poza tym ma Pan negatywny stosunek do sterylizacji i jej nie popiera, wiec tutaj rozmijamy sie całkowicie, jeśli chodzi o warunki adopcje psa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *