DAGLAS – nasz chudziutki podopieczny znalazł swój domek na zawsze

Labrador Daglas

Chcemy się z Wami znów podzielić dobrymi nowinami.

Nasz podopieczny Daglas nie czekał długo na swój wymarzony domek. Jego ciepłe, pełne oddania oczyska ujrzała Pani Ola z Rodzinka i stwierdziła, że to jest TEN pies i tak Daglas udał się w podróż swojego życia – z Podkarpacia aż na Kaszuby. Tą długą podróż zniósł niezwykle dobrze, był bardzo grzeczny.

W domku powitała go sunia Jessi i jak widać na załączonych fotografiach, psy rozumieją się wyśmienicie. Daglas jest bardzo mądrym, pogodnym, posłusznym psem, pięknie chodzi na smyczy i będzie z pewnością wspaniałym przyjacielem całej Rodzinki.

Dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków za Daglasa, opiekunom w hoteliku, szczególnie pani Dianie za doprowadzenie tak wychudzonego psa do dobrej kondycji, Pani Elżbiecie Gross za przesłanie karmy do hoteliku, gdzie był pies przed adopcja. Do przesłanej karmy, pozostawionej nieopatrznie w zasięgu psów, dobrał się Daglas z kolega i spałaszowali prawie wszystko, także opiekunowie obawiali się sensacji żołądkowych, a piesy miały boski, pełen błogiego obżarstwa dzień.

Życzymy wszystkim cudownych dni z Daglasem i zawsze będziemy się cieszyć z przesyłanych informacji o postępach naszego podopiecznego.

Poprzedni wpis:
Daglas, niedługo będzie do adopcji – nieaktualne
Daglas, wychudzony labrador pilnie szuka domu tymczasowego

Labrador Daglas Labrador Daglas Labrador Daglas Labrador Daglas Labrador Daglas Labrador Daglas

One thought on “DAGLAS – nasz chudziutki podopieczny znalazł swój domek na zawsze”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *