Czekolada szuka łasucha… uaktualnienie

fago1

Fago wyadoptowany

Dotarły trochę lepsze zdjęcia i dodatkowe informacje dotyczące psa z tematu: Czekolada szuka łasucha… tak naprawdę domu – Pilne – Ten czekoladowy labrador ma czas do niedzieli, aby znaleźć dom tymczasowy albo stały.

Oto nasz Fago – brunatny miś, którego dotychczasowe życie mieściło się w ciasnym kojcu… Ten 6 – letni labrador to oaza spokoju i mistrz stonowanego zachowania. Doskonale wie jak należy się zachowywać, tylko czasami, na widok kotka lub małego pieska, zasady zachowania odbiegają od niego z tupotem małych nóżek. Jego piękne oczy wyrażają cichutką prośbę o pilny Dom Tymczasowy, w którym oprócz pełnej miski i psiego legowiska, znajdzie się dla Niego również miejsce na kanapie oraz kochające Ludzkie Serducho. Potężny ogon tego brunatnego niedźwiadka, majtając się statecznie z boku na bok sugeruje miłość do całego ludzkiego plemienia, zaś różowy ozór z równą przyjemnością opróżni miskę z żarełkiem w kilka sekund, co wycałuje człowieka i jego głaszczącą rękę. Ten miś musi znaleźć Nowy Dom, choćby Tymczasowy, najpóźniej do niedzieli, więc czas nie jest Jego sprzymierzeńcem. Pomóżmy Mu uwierzyć, że Człowiek jest najlepszym przyjacielem psa!

Nowy właściciel musi wiedzieć, że to pies, który aktywny tryb życia, słucha poleceń, aportuje, grzecznie chodzi przy lewej nodze, uwielbia kąpiele w jeziorze, jest bardzo silny.

kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna)
adopcje@labradory.org

fago2

fago3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.