Djego (Czaplin), labrador sierota – list z domu tymczasowego – nieaktualne

Czaplin, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Jak widać lubi psie towarzystwo.

Jestem Czaplin, mój pan umarł, ale to już wiecie. Teraz mieszkam w domu tymczasowym. Ma na miejscu kumpla większego ode mnie, spoko koleś, no i jeszcze trzy koty. Pierwszego dnia pogoniłem to towarzystwo. Świetna zabawa była, ale dostałem oprs od tej co u niej teraz jestem i ten duży biały także na mnie naszczekał, że gonie koty. Musiałem się z nimi dogadać.

Ostatnimi czasy mało wychodziłem , ale teraz spacery ma regularne nie 5 minutowe. Pierwsze spacery były śmieszne na drugim końcu smyczy taka mała drobna, a co pociągnę ją szedłem jak taran z nosem w trawie, nie wiedziałem kiedy znów będzie okazja pobiegać, ale ta mała drobna ma swoja moc to jej pokazałem, że przy nodze na krótkiej smyczy umiem chodzić. Jak mam dłuższą smycz to zapominam się i pociągnę, bo jest tyle świetnych zapachów. Przestanę ciągnąć, jak idę w miarę spokojnie to ta z końca smyczy chwali mnie i daje smaczka. I jeszcze jedna fajną rzecz robimy wsiadamy w samochód i jedziemy do kumpli i tam dopiero dostaje fory mogę biegać z innymi psami fakt że na smyczy, ale na takie długiej. Ta z końca smyczy mówi że chyba głuchy jestem. Będę musiał przemyśleć ciągnięcie na smyczy i reagować na wołanie tej z końca smyczy, ten duży biały chodzi bez smyczy i reaguje na wołanie i siada przed nią i dostaje smaczka , też tak dzisiaj zrobiłem była zadowolona .

Jeszcze muszę przemyśleć zostawanie sam w domu jak dwu nożni wychodzą, martwię się że znów będę długo czekał , aż wyjdę na spacer nie ma dramatu trochę piszczę i się kładę i czekam

Poprzedni wpis:
Czaplin, labrador sierota – umarł jego pan a pies szuka stałego domu

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

Czaplin, labrador do adopcji Czaplin, labrador do adopcji Czaplin, labrador do adopcji Czaplin, labrador do adopcji

2 thoughts on “Djego (Czaplin), labrador sierota – list z domu tymczasowego – nieaktualne”

  1. Duży biały…. i 3 koty. Świetne towarzystwo!. Trzęsę się już 3 minuty ze śmiechu. Pozdrawiam super DT… i tę drobną, z końca smyczy.

  2. Świetny opis. Aż chce się poznać labusiowe towarzystwo.
    Pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie zaś dla „tej drobnej z końca smyczy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *