Crash niespełna 2-letni przesympatyczny labrador szuka ciepłego domowego ogniska – nieaktualne

Crash, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kto zaadoptuje Crash’a?

Crash ma niespelna 2 lata. Jest przesympatycznym, pełnym młodzieńczego wdzięku labradorkiem. W domu, w którym obecnie przebywa, opiekun nie będzie mógł już wkrótce, ze względów zawodowych, poświęcać mu wystarczająco dużo czasu. Crash jest wulkanem energii, kocha bieganie, zabawy z piłką, szarpakiem, aportowanie, uwielbia pływać, dosłownie każda kałuża jest jego. Niestety, u Crasha stwierdzono dysplazję i weterynarz zalecił unikanie szaleńczego biegania a zalecił spokojne spacery i oczywiście jak najwięcej pływania, bo to odciąża jego stawy. Najważniejsze to aby utrzymać właściwą wagę ciała.

Crash jest niezwykle przyjazny w stosunku do ludzi. W swojej młodzieńczej żywiołowości potrafi skakać na powitanie, lubi też podgryzać delikatnie ręce. Nauka chodzenia na smyczy, jak to u labradora, musi być kontynuowana. W stosunku do dużych samców próbuje dominacji, z mniejszymi psami rozumie się bezbłędnie. Nie znamy stosunku psa do kotów. Crash zostaje sam w domu pod nieobecność opiekuna, nie hałasuje, zna podstawowe komendy.

Szukamy dla Crasha domu bez małych dzieci, bo pies jest w zabawach trochę nieposkromiony.  Labkowi potrzebny jest dom, w którym będzie miał jak najwięcej kontaktu z człowiekiem ponieważ  lubi głaski, mizianki i zabawy.

Crash poza problemami z dysplazją jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany . Pies jest wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia.

Crash, labrador do adopcji Crash, labrador do adopcji Crash, labrador do adopcji Crash, labrador do adopcji Crash, labrador do adopcji Crash, labrador do adopcji Crash, labrador do adopcji

1 thoughts on “Crash niespełna 2-letni przesympatyczny labrador szuka ciepłego domowego ogniska – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *