Babcia Corsa nie zasługuje na odsiadkę w boksie! – nieaktualne

Corsa, labradorka do adopcji

Wyadoptowana.

Corsa jest starszą suczką w typie labradora retrievera. Jak przystało na labka nie stroni od wody, lubi się w niej taplać. Chętnie spędza czas na świeżym powietrzu, uwielbia spacerować. Wbrew pozorom jest dość aktywnym psiakiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ma z nią problemów. Jest strasznym łakomczuchem. Ogromny pieszczoch, jest bardzo przytulaśna, nie stroni od głaskania. Kiedy tylko ma okazję, próbuje się wpychać na kolana zapominając o swoich niezbyt małych rozmiarach. Najważniejsza jest dla niej bliskość człowieka, najchętniej nie opuszczałaby go na krok. Akceptuje inne psy, dobrze się z nimi dogaduje.
Corsa ma około 8 lat. Przebywa w Olsztynie pod stałą opieką lekarza weterynarii. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Obowiązuje umowa adopcyjna.

Zapraszamy na fan page’a Psieciaków: https://www.facebook.com/psieciakiadopcjaolsztyn/

Kontakt w sprawie adopcji: 693 633 211 lub psieciaki@wp.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Corsa, labradorka do adopcji Corsa, labradorka do adopcji Corsa, labradorka do adopcji Corsa, labradorka do adopcji Corsa, labradorka do adopcji

5 thoughts on “Babcia Corsa nie zasługuje na odsiadkę w boksie! – nieaktualne”

  1. Jest piękna a mnie już tylko czekolady brakuje do zestawu, bo czarnulka i biszkopt juz są.Cały czas pracuje nad mężem w tym kierunku ale się opiera.

  2. Dokładnie mam ten sam „problem” . Mam dwie suczki rasy labrador kolor czarny. Jedną od szczeniaka, druga z adopcji siedmiolatka wzięta trzy lata temu . Apetyt rosnie w miarę jedzenia, juz chcę trzecią. Też pracuję nad mężem 🙂 i nie odpuszczę.

  3. Mam dokładnie ten sam „problem”. Mam dwie suczki rasy labrador w kolorze czarnym. Jedną od szczeniaka, druga z adopcji siedmiolatka wzięta trzy lata temu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Też pracuję nad mężem by wziąść z adopcji trzecią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *