Ciekawski biszkopt… nawet nie ma porządnego imienia

Ciekawski biszkopt

Ma tylko swój numer 552/14 i dziwne imię Ciekawski. Chce do domu…  gdzie będzie przynosić panu kapcie i będzie  głaskany.

Ciekawski mix labradora, ale taki „udany”. Uwielbia kontakty z ludźmi, jest bardzo towarzyski. Podobno nie pierwszy raz szuka domu. Czemu?

Przecież wszędzie by się sprawdził jako wspaniały kompan do zabaw ze starszymi dziećmi i dorosłymi. No ma tylko jedno małe ale… nie chciałby w swoim domu innych zwierząt. Czy znajdzie się ktoś jeszcze, kto mu da szansę?

Relacja wolontariusza:

Ciekawski to wg schroniska pies ok 11 – letni, wg nas jest sporo młodszy. Pies ma dużą nadwagę i, być może w związku z tym, problemy ze stawami.
Mieszka w kojcu zewnętrznym. Jest wykastrowany.

Podczas spaceru pokładał się, ale nie do końca wiemy z jakiego powodu. Z jednej strony mogły to być stawy, z drugiej zaś mogła to być próba wymuszenia uwagi,
choć również niechęć do powrotu do schroniska. Podczas spaceru mijaliśmy sporą liczbę psów – Ciekawski nie był nimi zainteresowany.

Psiak bardzo pozytywny, radosny pieszczoch, choć uparty. Wg pracowników jest psem terytorialnym i powinien być jedynym psem w domu.

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo”
81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A
telefon: 58 622 25 52    e-mail:  schronisko@ciapkowo.pl

Biszkoptowy labrador

Biszkoptowy labrador

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.