Chudy Bafi, był głodzony na łańcuchu – nieaktualne

Chudy Bafi

Wspaniała wiadomość, Bafi został w domu tymczasowym. Ma kilkanaście kilo niedowagi. Odebrany z interwencji.

Wiadomości z domu tymczasowego:

Wczoraj chudy Bafi dotarł na kaszubską wieś, gdzie znalazł w końcu dach nad głową i miękkie posłanie. Pierwszy dzień w nowym otoczeniu był dla niego dużym przeżyciem. Ekscytacja nie pozwoliła mu nawet na chwile spocząć na jednym miejscu. Okazał się jednak przesympatycznym, łagodnym i pełnym ufności psem, szukającym nieustannie kontaktu z człowiekiem, no i oczywiście… czegoś do jedzenia. Pomimo, że Bafi próbuje zaprzyjaźnić się z całym światem, czteronożni domownicy powitali go z dostojną obojętnością. Każdy kolejny wspólny spacer pomaga jednak w topieniu lodów. Kot (dopóki jest w domu) traktowany jest z należnym respektem, co wskazuje na pewne doświadczenie w dziedzinie kontaktów kocio-psich.
Bafi stawia dzielnie czoła nowym wyzwaniom. Im pełniejszy brzuszek tym więcej spokoju i pewności gości w jego serduszku. Dziś został zbadany i zważony przez weterynarza. Waży 21 kg. To przynajmniej 10-15kg za mało. Na szczęście nie widać innych problemów zdrowotnych. Teraz tylko obowiązkowa kąpiel, odrobaczenie i szczepienie. Przed nim dużo pracy, gdyż musi nauczyć się reguł panujących w domu (przede wszystkim zasad czystości) i posłuszeństwa. Jest jednak pojętnym i chętnym do nauki uczniem, więc efektów spodziewamy się już wkrótce.

Poprzedni wpis: Chudy, ktoś chciał z niego zrobić charta

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

bafi2 bafi3 bafi4

Pomoc dla labradorów:
FUNDACJA PRZYJACIELE CZTERECH ŁAP
ROKITNO 2
74-304 NOWOGRÓDEK POMORSKI
PayPal: fundacja@przyjacieleczterechlap.pl
PKO BP 39144011850000000017295136
z dopiskiem labradory.org

One thought on “Chudy Bafi, był głodzony na łańcuchu – nieaktualne”

  1. Bafi 🙂 trzymam kciuki!! Jesteś pięknym i mądrym psem – wcinaj jedzonko, wracaj do wagi, sił i ufności w stosunku do ludzi!!

    Kochani to przepiękny i mądry piesek, potrzebujący wsparcia od nas – od tych co się zwą ,,ludźmi”. Pomóżmy jak potrafimy!! Bafi, musi mieć jeden z lepszych domów pod słońcem…..dla którego od będzie psim aniołem….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *