Choco szuka domu! Nieaktualne

choco1

Wyadoptowany. To młody, około 2 letni psiak w typie labradora.


Został znaleziony na ulicy, następnie spędził trochę czasu na leczeniu w klinice, a aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Lublinie.
Choco jest psem bardzo przyjaznym do ludzi, zabawowym i energicznym. Uwielbia bliskość człowieka, tam gdzie ty- tam i Choco. Jak to labrador- bardzo lubi jeść, sprawdzać czy na blacie w kuchni nie zostało coś, co można ukraść, czy wczorajsza kanapka na talerzu nadal jest smaczna.
Uczy się podstawowych zasad życia w mieszkaniu, że przed założeniem obroży czy szelek trzeba usiąść, przed otrzymaniem miski też trzeba poczekać na pozwolenie, przed wejściem do klatki należy siedząc spokojnie poczekać, aż pani znajdzie klucz między toną smakołyków w kieszeniach. Zostaje grzecznie sam w domu (nie wyje, dotychczas nic nie zniszczył) po czym każdego domownika wita z niebywałą radością.
Choco jest chodzącym entuzjazmem, takim dużym dzieciakiem, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej masy i siły. Z tego względu raczej nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, które mógłby po prostu przewrócić i nieumyślnie zrobić krzywdę.
Na spacerach Choco ogólnie zachowuje się dobrze, jednak przejawia zachowania typowe dla tzw. agresji smyczkowej- na każdego psa szczeka, wyrywa się do niego, staje na dwóch łapach itd. Próbujemy wypracować z psem ignorowanie innych spacerowiczów, lecz trzeba pamiętać, że przyszłego opiekuna również czeka taka praca.
Choco lubi się uczyć, dużo rozumie i dużo chce zrobić, ale bardzo łatwo się ekscytuje i rozprasza. Jest ciekawski, wszędzie go pełno, w domu wystarczy na niego spojrzeć, a on już przychodzi machając całym tyłkiem, by porozdawać trochę buziaków.
Tak więc- szukamy ludzi doświadczonych lub chętnych do pracy z psiakiem pod okiem szkoleniowca. Którzy zdają sobie sprawę z obowiązku, jaki biorą na siebie i nie poddadzą się przy pierwszym niepowodzeniu. To psiak, który zasługuje na najlepszych ludzi, na których będzie w stanie przelać całą swoją miłość. A zapewniam, że to miłość i radość na 4 łapach.
Chętnych, by dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu. Psiak do adopcji będzie zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i wykastrowany. Obowiązuje ankieta przedadopcyjna, która pozwoli nam się lepiej poznać i sprawdzić, czy Choco pasuje do Państwa, a także wizyta przedadopcyjna i umowa. Psiak nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.

Kontakt 516959134 Joanna

Ogłoszenie grzecznościowe.

choco2 choco3

3 thoughts on “Choco szuka domu! Nieaktualne”

  1. Witam .Piękny.Imię tego psiaka to od Was czy od właścicieli.Pytam ponieważ dwa lata temu takiego Choco mieli w Lublinie moi znajomi.Czy to on?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *