Chase, 1,5-roczny labrador, który bardzo tęskni za własnym domem – nieaktualne

Chase, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Będzie z pewnością idealnym kompanem do długich spacerów.

Chase (Czejs) jest przyjaznym, spragnionym ludzkiego towarzystwa labkiem. Został zabrany z łańcucha i budy, w której mieszkał od szczeniaka. Warunki w jakich żył były naprawdę godne ubolewania. Na szczęście ten okres życia ma już za sobą i ze szczenięcą wprost radością oczekuje nowego domku. Chase bardzo lubi przytulanie i drapanko za uszkiem. Jest skory do nauki i poznawania świata. Zachowuje czystość, umie sygnalizować potrzebę wyjścia. Jest bardzo energiczny, żywiołowy, lubi z radością wyskakiwać na człowieka. Ze względu na tę ekscytację człowiekiem nie polecany do domu z małymi dziećmi. W stosunku do innych zwierząt zauważyliśmy trochę wybiórcze zachowanie: wobec suczek i psów kastrowanych jest super, potrafi się godzinami z nimi bawić, lecz z psami niekastrowanymi jest różnie, szczególnie, gdy inny pies próbuje go zdominować. Chase jest dopiero około tygodnia w domu tymczasowym więc wszystko się może jeszcze zmienić. Stosunek do kotów – mieszka obecnie w dt z kotem i nie było z nim żadnej scysji. Labek w sumie ładnie chodzi na smyczy, coraz mniej ciągnie. Będzie z pewnością idealnym kompanem do długich spacerów.

Chase na razie bardzo broni zasobów – przyszły opiekun musi zwracać uwagę w czasie karmienia, jeśli w domu jest drugi pies. Są już postępy korekcji takich zachowań. Na razie wymaga odpowiedniego wysokobiałkowego odżywiania ze względu na niedowagę.

Szukamy dla tego młodziutkiego labka aktywnej rodzinki, która zapewni mu odpowiednia dawkę ruchu, doceni jego serdecznośc, chęć bycia z człowiekiem.
Pies jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Chase przebywa w DT woj. kujawsko-pomorskim, w Inowrocławiu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji Chase, labrador do adopcji

8 thoughts on “Chase, 1,5-roczny labrador, który bardzo tęskni za własnym domem – nieaktualne”

 1. Jak dobrze że jesteście i dajecie sznsę na nowe życie takim Labkom jak Chase.
  Odpowiednio zaopiekowany wyrośnie na pięknego psa przyjaciela. Korzystajcie proszę z formularzy już przesłanych. Tele osób pisze, że przesłali nawet po kilka formularzy i ciągle czekają.

 2. Jak dobrze że jesteście i dajecie sznsę na nowe życie takim Labkom jak Chase.
  Odpowiednio zaopiekowany wyrośnie na pięknego psa przyjaciela. Tele osób pisze, że przesłali nawet po kilka formularzy i ciągle czekają. Napewno Chase znajdzie nowego włściciela.

 3. Jak dobrze że jesteście i dajecie sznsę na nowe życie takim Labkom jak Chase.
  Odpowiednio zaopiekowany wyrośnie na pięknego psa przyjaciela. Tele osób pisze, że przesłało formularze i ciągle czekają. Napewno Chase znajdzie nowego włściciela.

 4. Jak dobrze że jesteście i dajecie sznsę na nowe życie takim Labkom jak Chase.
  Odpowiednio zaopiekowany wyrośnie na pięknego psa przyjaciela. Tele osób pisze, że przesłali nawet po kilka formularzy i ciągle czekają. Napewno Chase znajdzie nowego włściciela.

 5. Jak dobrze że jesteście i dajecie sznsę na nowe życie takim Labkom jak Chase.
  Odpowiednio zaopiekowany wyrośnie na pięknego psa przyjaciela. Korzystajcie proszę z formularzy już przesłanych. Tele osób pisze, że przesłali nawet po kilka formularzy i ciągle czekają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *