Cezar, przepiękny, wspaniały, wiecznie „uśmiechnięty” labrador do adopcji

Cezar, labrador do adopcji

Województwo lubelskie.

Cezar to  wesoły, bardzo żywy, energiczny pies. Do schroniska trafił 18.02.2016r. Cezar ma też swoje wady, ma problem z bronieniem zasobów (z tego powodu był też zwrócony z adopcji, niestety gdy do nas trafił został odebrany ludziom, którzy go mocno skrzywdzili a trauma została). Nie powinien mieszkać z innymi psami i małymi dziećmi! Jest po kastracji.

Szukamy dla niego domku dobrego, kochającego, ale przede wszystkim odpowiedzialnego, mile widziany dom, w którym już kiedyś mieszkały labradory, znający się na rasie i potrzebach. Cezar przebywa w schronisku „AZYL” w Białej Podlaskiej, obowiązują procedury adopcyjne

Kontakt w sprawie adopcji 609 118 027

Ogłoszenie grzecznościowe.

Cezar, labrador do adopcji Cezar, labrador do adopcji

5 thoughts on “Cezar, przepiękny, wspaniały, wiecznie „uśmiechnięty” labrador do adopcji”

  1. I znowu metal na szyi. Ludzie, opamiętajcie się! Nie trzeba psu takiej obroży!! Jest wstrętna, a w dobie takich rozmaitych, pięknych i komfortowych akcesoriów takie coś jest bezzasadne i uważam bezduszne..

  2. Droga Pani. Dla tego psa ta obroza to najmniejszy problem. Jezeli wchodzi Pani na ta strone po to, aby krytykowac obroze to lepiej tego nie robic . Ta strona poswiecona jest adopcji labradorow. Ludzie zabieraja psy i zakladaja im obroze takie ,jakie maja. Dla tego psa czlowiek jest wazny a nie to jaka bedzie mial obroze. Pozdrawiam

  3. Pani Olu, jak Pani zauważyła, a możei nie, pies ma też szelki, skąd pewność, że chodzi na kolczatce? Cezar waży 50kg, jest bardzo silny, poza tym w schronisku, przy 300 psiakach nie przywiązujemy wagi do obroży !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *