Cecylia dostojna labradorka do adopcji – nieaktualne

Cecylia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Województwo kujawsko-pomorskie.

CECYLIA ma ok 9 lat, piękna, dostojna czekosunia. Bardzo grzeczna i niesamowicie mądra. Cecylia jest wpatrzona w człowieka jak w obrazek, to taki ludzki cień , nie odstępujący opiekuna na krok. Wydaje się , że czyta w myślach bo czasami naprawdę wszystko rozumie bez słów.

Cela jest zdrowa, bardzo żywiołowa i radosna. Grzecznie zostaje w domu. Zachowuje czystość. Potrafi chodzić na smyczy. CECYLIA świetnie dogaduje się z innymi psami , ale nie zawsze z suniami. To charakterna dziewczyna, a jak wiadomo królowa jest tylko JEDNA.

Szukamy dla niej odpowiedzialnego domku NA ZAWSZE. Domu gdzie będzie kochana i traktowana jak członek rodziny. Cecylia to wojowniczka pokonała chorobę nie ma 3 cycolków. Teraz czeka na najlepszy na świecie dom?
Prosimy o udostępnianie dzielnej suni, bo dostała od życia zielone światło☺️

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Cecylia, labradorka do adopcji Cecylia, labradorka do adopcji

One thought on “Cecylia dostojna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Prawie 2 tygodnie temu wypełniłam ankietę adopcyjną. Czy jest szansa na odpowiedź z Państwa strony? Jeśli według Państwa nie nadajemy się na opiekunów psiaka, to może warto wysłać choć krótką informację na ten temat? Nie mam nic złego na myśli, po prostu chciałabym wiedzieć czy i ile czekać na odpowiedź czy szukać psiaka w innej fundacji. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *