BRUNO – 4 letni labrador szuka domowego ogniska – nieaktualne

Bruno, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Bruno przebywa w wojew. wielkopolskim, niedaleko Poznania.

Przedstawiamy Bruno, 4 letniego ślicznego labradora, który bardzo chce stać się znów częścią fajnej rodziny, rodziny i domu który miał, ale przez chorobę swojej opiekunki i niemożność zamieszkania z nią, znów szuka swojego miejsca na ziemi, a przede wszystkim swojego człowieka. Obecny opiekun zajmuje się Brunem, ale w jego domu pies nie ma miejsca wewnątrz mieszkania. Niestety Bruno trafił z ciepłej kanapy do kojca i bardzo protestuje przeciwko temu.

Bruno to bardzo pozytywny, inteligentny labek, uwielbia spacery, ale chodzenie na smyczy musi być jak to u labradora cały czas doskonalone, pies potrzebuje dużej aktywności fizycznej, potrzebuje zadań mentalnych. Labek jest wprost chodzącą łagodnością w każdym calu w stosunku do ludzi, takim przyjacielem na dobre i złe.

Przyjazny w stosunku do innych psów, lubi wszelkie z nimi zabawy. Mieszka od roku w kojcu. Nie ma pozytywnego stosunku do kotów. Przydomowe kury muszą być dokładnie izolowane od Bruna, ponieważ miał już i ma nadal w stosunku do niech krwiożercze zamiary.

Labkowi potrzebny dom, ale dom z człowiekiem, namacalnym, dla niego. On chce być z nim, obserwować go, być członkiem rodziny. Domaga się głasków, mizianek, rozmowy, zwracania na niego uwagi, chce być docenianym przyjacielem dla rodzinki. Kocha całym sobą człowieka, umie to okazać, lubi się przytulać do swojego opiekuna, leżeć na kanapie obok niego.

Jeśli szukasz bratniego psiego serducha, pełnego serdeczności i otwartości dla człowieka, lubisz spacery i kochasz labradory, adoptuj Bruna. Na pewno nie będziesz tego żałować. To 4-letnie bratnie psie serce do pokochania ze wzajemnością.

Pies ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienie, odrobaczenia.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji Bruno, labrador do adopcji

4 thoughts on “BRUNO – 4 letni labrador szuka domowego ogniska – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *