BRĄZOWY STARUSZEK – NAJPIERW WYSTAWY, POTEM BEZDOMNOŚĆ? – WYADOPTOWANY

rodowodowy labrador

Wyadoptowany. Nie możemy pozwolić by skończył w schronisku lub na ulicy!!! Mamy na to dwa dni!!!

Piękne czekoladowe futro, rodowód, nawet „szlacheckie” ( w psim sensie) pochodzenie najwyraźniej nie gwarantuje szczęścia … Co z tego, że wiernie trwał przy swoim człowieku przez 12 lat? Co z tego, że był powodem do dumy w czasie wystaw? Czy jako syn championa może być spokojny o swoją starość? Niestety nie!!!

Nagle, z dnia na dzień – życie tego psa legło w gruzach. Z dnia na dzień, po 12 latach spacerów i spokojnego, domowego życia – stał się niepotrzebny, stał się problemem w realizacji osobistych planów właściciela. Musimy działać – jeśli nie znajdziemy Dobrego Człowieka, który do tego psa wyciągnie swoją pomocną dłoń – nie mamy wątpliwości, że w ciągu najbliższych 2-3 dni pies trafi do schroniska lub na ulicę…  Niestety wiemy, że dla niego napisano już czarny scenariusz. Obawiamy się nawet tego, że może dojść do realizacji tego najczarniejszego z czarnych …

Nie mamy siły dyskutować o ludzkim okrucieństwie i braku odpowiedzialności. Nie możemy tego teraz robić – całą energię skupić musimy na szukaniu domu temu psu.  MAMY NA TO DOSŁOWNIE DWA DNI !!!

Pukamy z całych sił  do serc Dobrych Ludzi. Pilnie szukamy domu dla tego pięknego czekoladowego seniora. Szukamy kogoś, kogo nie przestraszy wiek psa, kto nie patrząc na jego datę urodzenia – pozwoli mu nie stracić wiary w dobro człowieka, kto go przytuli i pozwoli mu na godną, szczęśliwą starość.

Nie trudno zgadnąć, co czuje wierne 12 letnie psie serce stając oko w oko z problemem bezdomności… Nie pozwólmy by pękło z rozpaczy!!!

Szukamy BARDZO PILNIE Domu Stałego lub Domu Tymczasowego !!!

Pies znajduje się w województwie podkarpackim (Przemyśl) . Transport w miarę możliwości zapewniamy.

Oprac. A.Stępień

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

rodowodowy labradorrodowodowy labradorrodowodowy labrador

14 thoughts on “BRĄZOWY STARUSZEK – NAJPIERW WYSTAWY, POTEM BEZDOMNOŚĆ? – WYADOPTOWANY”

  1. Jeżeli ktoś nie ma serca dla zwierząt, to nie ma też dla ludzi. Tym się kieruję w życiu i jak dotąd, nie pomyliłam się…

  2. właściciel powinien ponieść Karę , to jest nie możliwe żeby człowiek był takim ” mordercą ” bo jak to inaczej nazwać – Kara konieczna dla tego człowieka co zrobił to psu po 12 latach wierności tego psa

  3. Czy zane jest nastawienie psiaka do innych zwierzaków ? Czy przebywaniw w towarzystwie innych psów czy kota jakoś go drażni?

  4. Gdybym tylko mogła to nie wahałabym się ani chwili, mam 12- letnią Nukę i powiem jedno Starsze Psy Są Wspaniałe! Nie sprawiają żadnych trudności. Nusia to stateczna sunia, oddana przyjaciółka i 100 % miłości na czterech łapkach.
    Trzymam kciuki, bo to śliczny czekoladowy piesek!

  5. Witam proszę o informację dotyczące tego bidulka jeśli to możliwe, a mianowicie :czy toleruje inne zwierzęta ,psy,koty,gryzonie ,jak znosi podróż autem ,czy może mieszkać w bloku i pokonywać piętra około 3 i własnych siłach, bo staruszki zwykłe mają problemy ze stawami więc domek tylko z podworkiem lub parter i czy jest wykastrowany?Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *