Boss, labrador do adopcji – uaktualnienie

Boss, labrador do adopcji

Przylepny, sam szuka kontaktu i to bliskiego, ufny i na dodatek wesoły.

Uaktualnienie:

Labrador SZUKA DOMU! Jest pro-ludzki, pro-psi, pro-koci. Został zabrany ze schroniska w Radysach po dwumiesięcznej odsiadce.

Telefon do kontaktu: 792121131 Siedlce. Możliwy płatny transport na terenie całej Polski.

BOSS – duży (a nawet bardzo) labrador; ale kto powiedział, ze labradory nie mogą być duże? Mogą – popatrzcie na Bossa (inna sprawa, że stoi przy bardzo drobnej osobie, przez co wydaje się być wielkości konia – jest to absolutna potwarz i nieprawda). Bardzo socjalny, po labradorowatemu przyjaźnie nastawiony do ludzi. Przylepny, sam szuka kontaktu i to bliskiego, ufny i na dodatek wesoły. Musiał wieść całkiem dobre życie blisko człowieka, nie mamy pojęcia, dlaczego stracił dom. Sympatyczny, jak to lab – i jak lab bardzo tęskniący za powrotem do ludzi i do normalności. Boss ma ok. 6 lat. W schronisku przebywa od października 2017r. KOJEC: V – 15 NR: 10063 Pies przebywa w Radysach.

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY), TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313 , 506-713-343 Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Kontakt w sprawie transportu: tel. 698-616-250 (Patrycja)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Boss, labrador do adopcjiBoss, labrador do adopcjiBoss, labrador do adopcji Boss, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *