Boss, labrador do adopcji – nieaktualne

Boss, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przylepny, sam szuka kontaktu i to bliskiego, ufny i na dodatek wesoły.

Uaktualnienie:

Labrador SZUKA DOMU! Jest pro-ludzki, pro-psi, pro-koci. Został zabrany ze schroniska w Radysach po dwumiesięcznej odsiadce.

Telefon do kontaktu: 792121131 Siedlce. Możliwy płatny transport na terenie całej Polski.

BOSS – duży (a nawet bardzo) labrador; ale kto powiedział, ze labradory nie mogą być duże? Mogą – popatrzcie na Bossa (inna sprawa, że stoi przy bardzo drobnej osobie, przez co wydaje się być wielkości konia – jest to absolutna potwarz i nieprawda). Bardzo socjalny, po labradorowatemu przyjaźnie nastawiony do ludzi. Przylepny, sam szuka kontaktu i to bliskiego, ufny i na dodatek wesoły. Musiał wieść całkiem dobre życie blisko człowieka, nie mamy pojęcia, dlaczego stracił dom. Sympatyczny, jak to lab – i jak lab bardzo tęskniący za powrotem do ludzi i do normalności. Boss ma ok. 6 lat. W schronisku przebywa od października 2017r. KOJEC: V – 15 NR: 10063 Pies przebywa w Radysach.

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY), TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313 , 506-713-343 Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Kontakt w sprawie transportu: tel. 698-616-250 (Patrycja)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Boss, labrador do adopcjiBoss, labrador do adopcjiBoss, labrador do adopcji Boss, labrador do adopcji

2 thoughts on “Boss, labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *