Bos, urocze biszkoptowe szczęście – wyadoptowany

Labrador Bos

Jesteśmy przekonani, ze Bos stal się prawdziwym przyjacielem dla całej Rodzinki.

Niezmiernie cieszymy sie, że dzięki publikacji tego cudnego psa ze schroniska w Kicharowie na naszych FB-stronach, udało się mu znaleźć wspaniały domek.
Bos ma ok 7 lat, został znaleziony w połowie stycznie 2019 roku. Mimo licznych ogłoszeń nikt się po tego super chłopaka nie zgłosił. Bos jest spokojnym, nie wykazującym agresji wobec innych psów psem. Bardzo cierpiał w boksie, pragnął bliskości człowieka, przytulenia, pogłaskania.

Pan Tomasz z Rodzinka chciał od nas adoptować labka, wypełnił ankietę, przeszedł pomyślnie wizytę przedadopcyjna. Za nasza namowa odwiedził w schronisku w Kiczarowie BOSA, zobaczył go, poszedł z nim na spacer i tak powolutku zaczął go coraz częściej odwiedzać, najpierw sam, a potem już z cała rodzinką.

Pies pokochał wszystkich i Rodzinka, która w międzyczasie powiększyła się o synka, zaadoptowała Bosa, który od dwóch dni jest pełnoprawnym członkiem rodziny. BOS uwielbia spacery, zabawy, grę z piłka.  Panie Tomaszu gratulujemy bardzo mądrej postawy w sprawie adopcji i cieszymy się ogromnie, że BOS już jest i zostanie z Wami. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego.

Poprzedni wpis:
Bos, urocze biszkoptowe szczęście do pokochania od zaraz – nieaktualne

Labrador Bos Labrador Bos Labrador Bos Labrador Bos

2 thoughts on “Bos, urocze biszkoptowe szczęście – wyadoptowany”

  1. Suuper wieści ! Gratulacje i życzenia wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Pana Tomasza wraz z Rodzinką oraz dla Bosa … Serce się raduje, iż są jeszcze tak wspaniali Ludzie ….

  2. Suuper wieści ! Gratulacje i życzenia wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Pana Tomasza wraz z Rodzinką oraz dla Bosa …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *