Borys, 11–miesięczny piękny labrador do pilnej adopcji

Borys, labrador do adopcji

Kto otworzy serce dla młodziutkiego tego labka?❤️

Borys jest bardzo uroczym, młodziutkim labradorem. Jak na psiego młodzieńca przystało ma ogromne pokłady energii, lubi biegać, uwielbia wodę, pływanie. Potrafi chodzić na smyczy, choć na pewno tą umiejętność trzeba będzie jeszcze poćwiczyć.

Borys jest psem lękowym, nieufnym do wszystkiego nowego, potrzebuje chwilę, aby przekonać się do nowego człowieka. Czasami nerwowo reaguje na nowo poznane psy szczekając. Wymaga dalszej pracy i trzymania się wytycznych zoopsychologa, którego proszono o konsultację w związku z lękową postawą Borysa. Przyczyny tej lękowości zoopsycholog widzi we wczesnym okresie szczenięcym Borysa, wręcz koszmarnych warunkach w jakich pies przebywał i najprawdopodobniej w braku socjalizacji z matką. Przyszły właściciel otrzyma opinię i wytyczne zoopsychologa odnośnie pracy z psem.

Wszystko jest do wypracowania, tylko trzeba opiekuńczego, pełnego ciepła i wyrozumiałości przewodnika dla psa, który będzie dla niego oparciem, zapewni mu dom pełen miłości, bezpieczeństwa.

Borys zostaje sam w domu, przebywa w otwartej klatce kenelowej, w której czuje się bezpiecznie, wybiegany i wyspacerowany przed zostaniem samemu na kilka godzin w domu, przesypia spokojnie i czeka na powrót opiekuna. Lubi jazdę samochodem. Jest uczulony na karmę z kurczakiem.

Ma książeczkę zdrowia, wszystkie aktualne szczepienia. Borys przebywa w Gdańsku

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *