Borys – ideał spokoju, dojrzałości i opanowania, marzyciel o domku na zawsze – nieaktualne

Borys, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Borysa super domu, gdzie pozna w końcu ciepło, opiekę i przynależność do rodziny.

 

Borys ma ok. 7 lat jest pięknym rosłym labradorem. Nie wiemy za wiele o jego przeszłości, ale nie była ona usłana ciepłem, miłością i opieką. W Borysie wiemy, że miał kiedyś kilku ‘’ właścicieli’’, że spędził 2 lata na grubym łańcuchu przy budzie, że wylądował 2 razy w schronie, że tułał się w ostateczności po śląskich ulicach, gdzie wypatrzyły go dobre serducha i zawiadomiły Straż Miejską. I tym razem o losie Borysa dowiedzieliśmy się MY i postanowiliśmy odmienić jego los.
Borys jest od kilku dni w DT w Warszawie.

Jego opiekunka, pani Sylwia mówi o nim tylko dwa słowa : PIES IDEALNY. Borys przepięknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość, zostaje sam w domu na czas pracy opiekunki, jest ideałem spokoju i zrównoważenia, nie reaguje na zaczepki i szczekania innych psów na spacerze. Borys nie jest psem młodym , jest dojrzałym labradorem, jest trochę jeszcze onieśmielony nowym otoczeniem, nowym domem i opiekunami.

Jest po pierwszej diagnostyce weterynaryjnej i ma trochę problemów z łapkami, ale sa one na pewno do dużej poprawy dzięki zastosowaniu odpowiedniej suplementacji i dobrego odżywienia. Na razie problemem pozostają uszy, które są bardzo „zabagnione”, chyba nigdy nie czyszczone i leczone. Jest podejrzenie, ze Borys przez to zaniedbanie nie słyszy, jest leczony obecnie antybiotykami i rożnymi innymi specyfikami, ale ten niedosłuch to jakiż to mankament w porównaniu z ogromem pozytywów, jakie wnosi swoja osobowością ten pies.

I Borys już się uśmiecha, pokazuje, jak bardzo pragnie bliskości człowieka, jak chce być jego przyjacielem.

Szukamy dla Borysa super domu, domu na zawsze, gdzie pozna w końcu ciepło, opiekę i przynależność do rodziny.
Borys jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.
Obecnie przebywa w DT w Warszawie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Borys, labrador do adopcjiBorys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji Borys, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *